مواد مخدر ملارد

جمع آوری ۴۰ نفر معتاد متجاهر در ملارد

در جریان اجرای این طرح تعداد ۴۰ نفر از معتادان متجاهر و خطرناک جمع آوری و پس از انجام غربالگری و انگشت نگاری به کمپ های ترک اعتیاد معرفی شدند.

خدایی در تشریح این خبر گفت: این طرح در قالب برنامه هماهنگ شده و در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی با موضوع جمع آوری معتادان متجاهر و خطرناک به منظور، زیبا سازی چهره شهر و کاهش سایر جرایم در شهرستان ملارد در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان ملارد ادامه داد: در جریان اجرای این طرح تعداد ۴۰ نفر از معتادان متجاهر و خطرناک جمع آوری و پس از انجام غربالگری و انگشت نگاری به کمپ های ترک اعتیاد معرفی شدند.

وی با بیان اینکه شهروندان می توانند در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس حاصل کنند، افزود: سامانه ۱۹۷ پلیس نیز آماده دریافت هر گونه تقدیر، پیشنهاد و انتقاد از عملکرد فرماندهی انتظامی از سوی شهروندان است.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
ایرنا

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا