قضائی و دادگستری ملارد

جزئیات بیشتر از بازداشت رئیس سابق اداره ورزش ملارد

گفتگوی دادستان ملارد با خبرگزاری فارس

جواد جبله دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ملارد امروز در گفت ‌و گو با خبرنگار فارس در ملارد اظهار داشت: ریاست سابق اداره ورزش و جوانان شهرستان که چند ماه پیش نیز جا به ‌جا شده بود، طی روزهای گذشته با تکمیل پرونده و صدور قرار قضایی مربوطه، بازداشت شد.

وی با اشاره به عنوان اتهامی تحصیل مال نامشروع افزود: در زمان حضور نیز مباحثی مطرح بود که البته پرونده کامل نبوده و در بخشی از این پرونده مبالغی اخذ شده و خریدهایی انجام گرفته بود و پرونده در دادسرای کارکنان دولت در دست پیگیری است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ملارد با اشاره ارائه تذکرات و هشدارها به مسؤولان ادارات در جلسات و زمان ‌های مختلف بیان داشت: هر زمان مدارک و مستندات کافی در خصوص پرونده‌ ای موجود باشد برخورد قضایی صورت می ‌گیرد و در راستای احقاق حقوق عامه با هیچ شخصی مماشات نمی ‌کنیم.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری فارس

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا