استانداری تهران

تشریح جزییات بهره برداری از ۱۱۹۵ پروژه در استان تهران با ظرفیت اشتغالزایی ۲۱۰۴۶ نفر در دهه فجر

معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران جزییات افتتاح ۱۱۹۵ طرح صنعتی، عمرانی، فرهنگی و غیره در ۱۶ شهرستان استان تهران در دهه فجر را تشریح کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع ‌رسانی استانداری تهران، شکر اله حسن بیگی در جلسه شورای اطلاع ‌رسانی استان تهران با اشاره به پروژه ‌های افتتاحی در سطح استان تهران در دهه فجر اظهار داشت: در مجموع ۱۱۹۵ پروژه در زمینه‌ های عمرانی، فرهنگی، صنعتی و غیره در ۱۶شهرستان استان تهران با اعتباری بالغ بر ۱۶ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۲۱۰۴۶ نفر افتتاح و به بهره برداری رسید. 

وی در ادامه با تشریح جزئیات این پروژه ‌ها افزود: ۱۶۷ مورد از این پروژه‌ ها با اشتغالزایی ۳۱۹۲ نفر در شهرستان ری و ۱۱۳ پروژه با ظرفیت اشتغالزایی ۱۱۳۹ نفر در شهرستان ملارد افتتاح و به بهره برداری رسید؛ سهم شهرستان قرچک از این طرح ‌ها ۴۳ پروژه با ۱۳۰۱ نفر اشتغالزایی بود. 

معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران در تشریح پروژه ‌های شهرستان‌ های رباط کریم و ورامین خاطرنشان کرد: ۹۷ طرح با ظرفیت اشتغالزایی ۲۰۰۳ نفر مربوط به شهرستان رباط کریم و ۹۳ طرح با اشتغالزایی ۹۵۵ نفر سهم شهرستان ورامین است؛ در شهرستان بهارستان ۳۳ طرح با ۲۵۵ فرصت شغلی به بهره برادری رسید. 

حسن بیگی سپس در ادامه عنوان کرد: سهم شهرستان شهریار از این طرح ‌ها به ۸۹ مورد و اشتغالزایی ۱۰۰۴ نفر و شهرستان اسلامشهر به ۸۰ پروژه با اشتغالزایی ۱۸۷۳ نفر می ‌رسد؛ همچنین در ایام دهه فجر در شهرستان شمیرانات ۷۲ طرح با اشتغالزایی ۷۱ نفر افتتاح شد. 

وی همچنین با اشاره به سهم شهرستان‌ های پردیس و پاکدشت گفت: شهرستان پردیس شاهد افتتاح ۷۲ طرح با اشتغالزایی ۷۰۵ نفر و شهرستان پاکدشت شاهد ۷۲ طرح با اشتغالزایی ۳۱۳۷ نفر است؛ در دو شهرستان فیروزکوه و دماوند به ترتیب ۶۵ طرح با اشتغالزایی ۲۰۷ نفر، و ۵۳ طرح با اشتغالزایی ۱۰۷۰ نفر به بهره برداری رسید. 

معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران تعداد پروژه‌ های شهرستان تهران را ۹۹ مورد با اشتغالزایی ۳۰۷۳ نفر عنوان کرد و سپس ادامه داد؛ در شهرستان پیشوا نیز ۳۱ طرح با اشتغالزایی ۵۰۶ نفر افتتاح شد و سهم شهرستان قدس به ۱۸ طرح و ۵۵۵ فرصت شغلی به بهره برداری و افتتاح رسید.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
ایلنا

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا