فرمانداری ملارد

بهره برداری یکی از کارخانجات پیشرفته تولیدات لبنی کشور در شهرستان ملارد

سجاد برنجی فرماندار ملارد در سال جهش تولید، از بهره برداری یکی از کارخانجات پیشرفته تولیدات لبنی کشور در این شهرستان تا پایان سال جاری خبر داد.

سجاد برنجی فرماندار شهرستان ملارد گفت : یکی از پیشرفته ترین مجموعه های تولید محصولات لبنی کشور توسط سرمایه گذار خصوصی در سال های گذشته در ناحیه صنعتی دهک شروع به عملیات عمرانی و نصب تاسیسات نموده بود، ولی متاسفانه  با  بیش از ۸۰ درصد پیشرفت به دلایلی چون  نوسانات ارزی ، بروکراسی اداری و… متوقف شده بود.

وی گفت : در ماههای گذشته  در راستای  مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان و استانداری تهران و‌ با  حداقل  ۶  بازدید  با حضور مسئولین کشوری و استانی از این پروژه و ۳ جلسه ستاد تسهیل  و سایر پیگیری های دکتر عسکری معاونت محترم اقتصادی استانداری تهران چندین مشکل این واحد تولیدی که در حوزه اعتبارات ، آب و مسایل حقوقی بود  برطرف گردید و تسهیلات مورد درخواست این شرکت واریز و تا پایان سال جاری یکی از کارخانجات پیشرفته  تولیدات لبنی کشور در شهرستان ملارد به  بهره‌برداری خواهد رسید.

برنجی افزود : فاز اول این مجموعه توان ایجاد بیش از ۶٠٠ نفر اشتغال به صورت مستقیم و سه هزار نفر به صورت غیرمستقیم را دارا خواهد بود و  تکنولوژی بکار رفته در این شرکت تولیدی برگرفته از آخرین تکنولوژی روز دنیا است و اعتبارات مورد نیاز است.

برنجی در پایان تاکید کرد: مجموعه فرمانداری ملارد با تمام توان حمایت از واحدهای تولیدی و پروژه های اشتغالزا را اولویت خود می داند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا