نماینده مجلس شورای اسلامی حوزه مشق

بازدید معاون امور صنایع و نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس از کارخانه بهمن موتور

معاون امور صنایع وزارت صمت و نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی با حضور در کارخانه بهمن موتور از این واحد ممتاز تولیدی صنعتی بازدید به عمل آوردند.

این بازدید که با حضور مهدی صادقی نیارکی معاون امور صنایع وزارت صمت و حسین حق وردی نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی انجام شد، از خط تولید خودروهای دیگنیتی و فیدلیتی دیدن کردند و در جریان فعالیت های توسعه ای بهمن موتور قرار گرفتند. همچنین با مدیران و پرسنل مجموعه در خصوص مشکلات پیش روی صنعت و دغدغه های صنعتگران به گفتگو پرداختند.
در سال جاری داخلی سازی یکی از برنامه‌ های اصلی وزرات صمت اعلام شده و در این راستا گروه بهمن بومی سازی قطعات محصولات خود را آغاز کرده است. فیدلیتی محصول استراتژیک گروه بهمن محسوب می شود و حدود 30 درصد از قطعات آن با همت متخصصان ایرانی بومی سازی شده است و برنامه داخلی سازی توسط بازدیدکنندگان مشاهده و موانع پیش روی خودروسازان خصوصی در کشور مورد بررسی قرار گرفت.
گفتنی است شرکت بهمن موتور امسال محصول دیگنیتی را به بازار عرضه کرد و جهت گسترش سبد محصولات، عرضه انبوه خودروی اس یو وی جدید لوکس و اقتصادی دیگری با نام فیدلیتی را در برنامه دارد که تولید آزمایشی آغاز شده است. بهمن موتور با سرمایه گذاری بسیار زیاد برای اولین بار در کشور پلتفرم خودرو فیدلیتی را که در سال 2019 طراحی شده، خریداری کرده است. فیدلیتی جدیدترین محصول این خودروساز بخش خصوصی است که در جایگاه یک اس یو وی لوکس ضمن دارا بودن امکانات و تجهیزات رفاهی بسیار، با پیشرانه مجهز به توربوشارژ، 155 اسب بخار را با گشتاور 230 نیوتن متر توسط گیربکس اتوماتیک  DCT به چرخ ها منتقل می کند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
تابناک

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا