فرمانداری ملارد

بازدید سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد از دو واحد صنعتی

در بازدید سرپرست فرمانداری ملارد از ۲ واحد صنعتی در لکه صنعتی قبچاق، مسائل و مشکلات این واحدها مورد بررسی قرار گرفته و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

به منظور بررسی وضعیت و مشکلات واحدهای تولیدی، امین اسدی سرپرست فرمانداری ملارد از ۲ واحد صنعتی در لکه صنعتی قبچاق بازدید کرد.

براساس این گزارش، در ادامه این بازدیدها، طی نشستی در گفتگو با مدیران این واحدها مسائل و مشکلات آنان مورد بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ و در قالب مصوبه به دستگاه های مربوطه ابلاغ شد.

سرپرست فرمانداری ملارد در این بازدیدها ضمن آشنایی با فعالیت، میزان تولید و اشتغالزایی در این واحدها، دستورات لازم را برای رفع مشکلات مطرح شده صادر کرد.

 گفتنی است، شرکت تنها پولاد کیان تولید کننده سیستم های قالب بندی بتن با ظرفیت تولید ۸ هزار تن، توانسته است برای ۸۰ نفر بصورت مستقیم شغل ایجاد نماید.

همچنین شرکت کاراجام آسا تولید کننده شیشه های سکوریت با ظرفیت تولید یک میلیون قطعه توانسته است برای ۵۰ نفر به صورت مستقیم اشتغال زایی کند.

تامین آب صنعتی و شرب از درخواست مدیران این دو واحد تولیدی از سرپرست فرمانداری بود.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا