امام جمعه شهر صفادشت

بازدید امام جمعه صفادشت از مساجد مسکن مهر

امام جمعه بخش صفادشت از مساجد مسکن مهر این شهر بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از شهرستان ­های تهران، حجت الا سلام مهدی خوبرو امام جمعه بخش صفادشت از مساجد مسکن مهر این شهر که غریب به هفتاد هزار نفر جمعیت دارد بازدید کرد.

لازم به ذکر است،‌این مساجد با آشوب اغتشاشات معاندین مورد خسارت جدی قرار گرفته بود و الحمدالله به کمک اقشار مردم که خود جوش اعلام آمادگی کردند تعمیر و بازسازی شد .

امام جمعه بخش صفادشت در این بازدید گفت: همان طور که همیشه مردم ما در صحنه های تلخ وشیرین همیار و کمک حال نظام بودند  بازهم با تشکیل ستاد مردمی در احیا مساجد مسکن مهر بایک اشاره حماسه آفریدند.

وی از رسانه های بخش و شهرستان و از حضور مستقیم مردم تشکر و قدردانی کرد و بیان داشت: این مساجد بلندگوی اسلام و انقلاب ما هستند و خود مردم عزیزمان در احیای این اماکن مقدس اولین قدم را همیشه برداشته و بر می دارند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری شبستان

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا