استانداری تهران

افتتاح ۴۴ طرح صنعتی در غرب تهران

هفتمین روز از دهه مبارک فجر، آئین افتتاح و بهره برداری از ۳۳۹ طرح صنعتی در استان تهران توسط انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران به صورت ویدئو کنفرانس در شهرستان‌ های استان تهران با حضور فرمانداران و دیگر مسؤولان شهرستانی برگزار شد

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، در هفتمین روز از دهه مبارک فجر، آئین افتتاح و بهره برداری از ۳۳۹ طرح صنعتی در استان تهران توسط انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران به صورت ویدئو کنفرانس در شهرستان‌ های استان تهران با حضور فرمانداران و دیگر مسؤولان شهرستانی برگزار شد.

در شهرستان شهریار با افتتاح ۱۸ پروژه با اعتباری بیش از ۵۶۹ میلیارد تومان زمینه اشتغال برای ۴۳۵ نفر فراهم شد که این مراسم در شرکت تولید تجهیزات پزشکی، لاپاراسکوپی و اتاق عمل برگزار شد که اعتبار اولیه این پروژه ۵۴ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده و برای ۱۹ نفر اشتغالزایی ایجاد کرده و صرفه جویی ارزی ۲ میلیون یورویی را همراه داشته است.

در شهرستان قدس نیز ۴ پروژه به ارزش ۱۳۰ میلیارد تومان شامل تولید دوچرخه برقی پدالی، طرح توسعه تولید اجاق گاز و هود، طرح توسعه تولید ظروف پلی اتیلن در شرکت نفت پارس و تولید و بسته بندی قهوه و فرآورده‌های آن افتتاح و به بهره بردای رسید که زمینه اشتغال برای ۱۰۲ نفر را فراهم ساخته است.

افتتاح و بهره برداری ۲۲ طرح صنعتی و دانش بنیان در ملارد نیز با حدود ۱۰ هزار میلیارد ریال اعتبار در بخش ‌های پتروشیمی ، قطعه سازی خودرو و صنایع تبدیلی زمینه اشتغال بیش از یک هزار نفر را ایجاد کرده است.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری فارس

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا