نماینده مجلس شورای اسلامی حوزه مشق

اعتبارات لازم جهت تکمیل و تجهیز بیمارستان ملارد تامین شده است

حسین حق وردی نماینده مردم شریف حوزه مشق در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد

 

حسین حق وردی نماینده مردم شریف حوزه مشق در مجلس شورای اسلامی در صفحه اینستاگرام خود از تامین اعتبارات لازم جهت تکمیل و تجهیز بیمارستان ملارد خبر داد.

تنها بیمارستان شهرستان ملارد سال ها منتظر تکمیل و افتتاح می باشد که امیدواریم با پیگیری های نماینده محترم مجلس حوزه مشق و مسئولین دیگر شهرستان بزودی این مهم محقق شود.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
اینستاگرام نماینده مجلس حوزه مشق

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

24 دیدگاه

 1. با سلام.
  نماینده محترم جمع ۱۰۰ هزار نفری نو معلمان خواستار ورود سایر نمایندگان به بحث رتبه بندی هستند. ما معلمان جوان با هزار امید و آرزو و انگیزه وارد آموزش و پرورش شده ایم اما ما را از رتبه بندی قدیم و جدید، فوق العاده ویژه، افزایش ۵۰ درصدی فصل دهم و حتی بند الف و ی محروم کرده اند. حقوق دریافتی ما ۲۵۰۰ هزار تومان است. این حقوق یک چهارم خط فقر است! ما داریم تلاش میکنیم سوء تغذیه نگیریم چه برسد به خط فقر!
  از شما و سایر نمایندگان خواهشمندیم اول نومعلمان را همسان سازی کنند بعد بحث رتبه بندی مطرح شود. تمام کارکنان دولت همسان سازی شده اند بجز آموزش و پرورش! همه ارگان ها اختلاف حقوق با سابقه و کم سابقه ۲۰ درصد است در آموزش و پرورش ۳۰۰ درصد! در رتبه بندی جدید این اختلاف به ۵۰۰ درصد میرسد. گناه ما چیست که معلم شده ایم؟ آیا ما با این وضع حقوقی و معیشتی میتوانیم فرزندان این ملت را تربیت کنیم؟ از اقتصاد افسار گسیخته کشور که اطلاع دارید ما تمام رویاهایمان را فراموش کردیم داریم برای بقا میجنگیم! هیچ یک از نیازهای اولیه مان تامین نشده و قادر به تشکیل خانواده نیستیم!
  خواهشمندیم به جای رتبه بندی همسان سازی کنید و ما را از این تبعیض ها و بی عدالتی ها نجات دهید.❌❌❌❌

 2. وَيْلٌ لِلْمُطَفِّفِينَ
  الان در کشور ما از معلمان کم سابقه خدمت زیادی می گیرن ولی معادلش رو بهشون نمیدن .
  مگر کم فروشی فقط برای میوه و نان هست ،
  اینکه زحمت فراوان یک نومعلم رو ارزان بخرند پس چیه ؟؟ این قیچی کردن مال مردم نیست ؟؟ این حرام خواری نیست؟؟
  ………………….
  هود ، 85
  وَيَا قَوْمِ أَوْفُوا الْمِكْيَالَ وَالْمِيزَانَ بِالْقِسْطِ ۖ وَلَا تَبْخَسُوا النَّاسَ أَشْيَاءَهُمْ وَلَا تَعْثَوْا فِي الْأَرْضِ مُفْسِدِينَ
  ای قوم پیمانه و ترازو را به داد ، تمام دهید و حقوق مردم را کم مدهید ، و در زمین به فساد سر بر مدارید❌❌❌

 3. ❌نو معلمان شاغل به سبب سابقه بندی تمامی بند های حقوقی و فوق العاده ویژه شغل با دریافتی دو میلیون و پانصدی در آستانه تجرد قطعی هستند و اکنون با محرومیت آنان از رتبه بندی با این حقوق مفتضح و اختلاف حقوق سیصد درصدی با معلمان باسابقه نه انگیزه ای برای زندگی دارند نه تدریس!

 4. در حالی که طی ۵ سال آینده غالب معلمان با سابقه بازنشسته و نسل جوان معلمین جایگزین‌آنها می‌شوند اما لایحه رتبه بندی به جای زمینه سازی برای افزایش انگیزه آنها دقیقا برعکس، با ایجاد سد سابقه مانع اصلی برای این مهم‌می‌باشد.
  #مافیای_آموزش_پرورش_جریان_نفوذ_لایحه_رتبه_بندی_تحقیر_معلما‌ن‌جوان
  #حقوق_معلم‌جوان_از_حداقل‌حقوق‌کارگر_کمتر‌است
  #معلم_جوان_توانایی_ازدواج_ندارد

 5. ❌❌❌❌
  نمایندگان محترم و انقلابی، عده ای از معلمان سابقه بالا و ادمین های گروه های فرهنگیان ۱۰۰ که عموما سابقه ۲۸ سال به بالا دارند با لابی و روابط پشت پرده بعنوان نمایندگان جامعه فرهنگیان درصدد تنظیم و تحمیل لایحه ای ناجوانمردانه براساس سابقه و حذف تمامی بند هایی که براساس آن شایسته سالاری انجام میشود و طرح ایده های مانند حفظ رتبه های غیرقانونی قبلی که براساس سابقه بدست آورده اند، یا پیشنهاداتی از قبیل حذف برگزاری آزمون بمدت ۲ سال و رتبه بندی براساس رتبه های کنونی، بدنبال بهرمندی حداکثری از مزایا و بودجه ی طرح رتبه بندی معلمان هستند، در حالی که تمامی افزایش حقوق ها تا کنون از معلمان جوان که آینده آموزش و پرورش این مرز و بوم هستند دریغ شده است یا بهره ای جزئی از آن داشته اند.
  از شما عزیزان تقاضا داریم با درایت و تصمیمی صحیح و انقلابی کمک به پیشرفت و توسعه آموزش و پرورش کشور عزیزمان کنید.

 6. توی هیچ ارگانی بر اساس سابقه حقوق نمیدن
  مثلاً پرستار با دو سال سابقه و ڪسی ڪ ۲۰ سال سابقه داره اختلاف شون دو میلیون هم نمیشه
  ولی معلم با دوسال سابقه 3 میلیون میگیره
  و معلم با 20 سال سابقه بالای 7 میلیون
  ❌همسان سازی شامل معلما نمیشه
  ❌فوق‌العاده ویژه رو هم با معیار داشتن سابقه اجرا کردن
  ❌رتبه بندی رو هم میخوان با معیار سابقه اجرا کنن
  پس چرا بهش میگن رتبه بندی؟ بگن سابقه بندی بهتر نیست؟

 7. ❌❌❌❌❌
  #رتبه‌بندی‌را‌سابقه‌بندی‌نکنید
  #رکوردسابقه‌سالاری‌درجهان‌درآموزش‌پرورش‌ایران
  #کاربرابر_مسئولیت‌برابر_حقوق‌برابر
  #نه‌به‌تبعیض
  #رتبه‌بندی‌عامل‌تشدیدسابقه‌سالاری
  #افزایش‌حقوق‌رتبه‌ها‌پلکانی‌معکوس
  #حذف‌شرط‌حداقل‌۲سال‌سابقه‌برای‌رتبه‌بندی
  #ضعیف‌را‌ضعیفتر‌نکنید
  #معلمین‌_کم‌سابقه_تحت_پوشش_کمیته‌امداد_قرار_گیرند
  #فوق العاده ویژه حق همه معلمان است الان جیره بندی شده

 8. بنده دو سال سابقه دارم،که به لطف مسئولین آموزش و پرورش و سکوت شما نمایندگان پارسال کف حقوق بودم،امسال هم کف حقوق
  چرا؟ چون من کم سابقه زندگی ندارم،نیاز ندارم چون نباید هر بندی که اضافه میشه برای منم اضافه بشه
  با دو میلیون و هشتصد منه جوون چطوری زندگی تشکیل بدم؟ چه جوری اموراتم رو اداره کنم؟ و مجبورا باید به شغل دوم و سوم روی بیارم؟ چه بلایی سر معلما و آموزش دارین می یارین؟❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌

 9. منه معلم رسمی حقوق دو میلیونی دارم،نه فوق العاده و نه رتبه بندی به ما تعلق می گیره❌❌❌❌❌❌

 10. چه بلایی سر ما معلمان جوان دارید می یاورید،چرا رتبه بتدی به همه تعلق نمی گیره؟ اصلا شما مسئولین می دانید رتبه بتدی برای چی هست؟ آن را به سابقه سالاری تبدیل کرده اید،خداقوت❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌

 11. جناب نماینده محترم
  باسلام
  با توجه به بررسی متن ارسالی #لایحه_رتبه_بندی_معلمان از ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ در کمیسیون آموزش لطفا نکات اساسی زیر را در راستای رسیدن معلمان به حق قانونی خودشان بعد از گذشت ۱۰ سال به سرانجام برسانید:
  ۱-مشخص کردن دقیق ضرایب افزایش حقوق برای هر رتبه
  ۲-باقی ماندن رتبه های قبلی
  ۳- در نظر گرفتن سابقه و مدرک تحصیلی
  ۴- حذف آزمون رتبه بندی
  ۵- در نظر گرفتن تعجیل مناطق محروم
  ۶- حذف بازه ی زمانی سه ساله واجرای رتبه بندی به طور کامل از فروردین ۱۴۰۰ و اختصاص کامل بودجه ۳۰ هزارمیلیارد برای رتبه بندی و تبدیل کردن به قانون در کمترین زمان ممکن

 12. تحمیل فقر مطلق و تجرد قطعی به معلمان‌جوان از طریق سابقه بندی تمامی امتیازات و همچنین ایجاد سد سابقه جهت کسب رتبه چیزی جز رخنه جریان نفود در سطوح عالی تصمیم‌گیری در آموزش پرورش نیست
  #حقوق_معلم‌جوان_از_حداقل‌حقوق‌کارگر_کمتر‌است
  #مافیای_آموزش_پرورش_جریان_نفوذ_لایحه_رتبه_بندی_تحقیر_معلما‌ن‌جوان
  #معلم_جوان_توانایی_ازدواج_ندارد

 13. حقوق معلمان‌جوان یڪ چهارم خط فقر و با‌مبلغ دوونیم میلیون تومان پایین ترین حقوق در بین تمام کارمندان و کارگران کشور . این در حالیست که برخلاف برنامه ششم توسعه حقوق معلمین جوان در مقایسه با معلمان باسابقه اختلاف سیصد درصدی دارد .لطفا نسبت به بازنگرے قوانین مرتبط به حقوق معلمین و حذف سابقه سالارے در این‌وزارت خانه اقدام‌کنید‌.
  ضمنا فوق العاده ویژه را که از حقوق معلمین جوان به صورت ناعادلانه حذف گردیده است برگردانید.
  رتبه بندی معلمان هم براساس سابقه است و شامل معلمان جوان نمی گردد،
  بنابراین خواهان همسان سازی حقوق و رتبه بندی عادلانه براساس شایستگی و تخصص وحذف شرط حداقل دوسال سابقه برای رتبه بندی هستیم.
  معلمین جوان منتظر رسیدگی و برقراری عدالت هستند.

 14. #آموزش_پرورش_پادگان_نظامی_نیست
  #سابقه_بندی_را_متوقف_کنید
  #نه_به_تبعیض
  #ضعیف_را_ضعیفتر_نکنید
  #توجه_به_معلمان_جوان
  #معلمان_همسان_سازی_میخواهند
  #مافیای_رتبه‌بندی_تحقیرمعلمان‌جوان
  #سابقه‌سالاری_عامل_انحطاط_آموزش‌پرورش

 15. ❌نو معلمان شاغل به سبب سابقه بندی تمامی بند های حقوقی و فوق العاده ویژه شغل با دریافتی دو میلیون و پانصدی در آستانه تجرد قطعی هستند و اکنون با محرومیت آنان از رتبه بندی با این حقوق مفتضح و اختلاف حقوق سیصد درصدی با معلمان باسابقه نه انگیزه ای برای زندگی دارند نه تدریس!

 16. ❌نو معلمان شاغل به سبب سابقه بندی تمامی بند های حقوقی و فوق العاده ویژه شغل با دریافتی دو میلیون و پانصدی در آستانه تجرد قطعی هستند و اکنون با محرومیت آنان از رتبه بندی با این حقوق مفتضح و اختلاف حقوق سیصد درصدی با معلمان باسابقه نه انگیزه ای برای زندگی دارند نه تدریس!

 17. جناب نماینده محترم
  باسلام
  با توجه به بررسی متن ارسالی #لایحه_رتبه_بندی_معلمان از ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ در کمیسیون آموزش لطفا نکات اساسی زیر را در راستای رسیدن معلمان به حق قانونی خودشان بعد از گذشت ۱۰ سال به سرانجام برسانید:
  ۱-مشخص کردن دقیق ضرایب افزایش حقوق برای هر رتبه
  ۲-باقی ماندن رتبه های قبلی
  ۳- در نظر گرفتن سابقه و مدرک تحصیلی
  ۴- حذف آزمون رتبه بندی
  ۵- در نظر گرفتن تعجیل مناطق محروم
  ۶- حذف بازه ی زمانی سه ساله واجرای رتبه بندی به طور کامل از فروردین ۱۴۰۰ و اختصاص کامل بودجه ۳۰ هزارمیلیارد برای رتبه بندی و تبدیل کردن به قانون در کمترین زمان ممکن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا