بیمارستان ملارداستانداری تهرانکرونا در ملارد

استاندار تهران از دانشگاه علوم پزشکی ایران برای تجهیز و تاسیس بیمارستان ۱۶۰ تخت خوابی ملارد تقدیر کرد

استاندار تهران در جلسه ستاد مقابله با کرونای استان تهران گفت: دستورالعمل‌ های مربوط به اصناف در میدان انجام نمی‌‌شود و لازم است مراکزی که کد ثبت بهداشتی ندارند بسته شوند و در روزهای خرید نوروزی ثبت کد مراکز با سخت‌ گیری بیشتری انجام شود.

محسن منصوری استاندار تهران امروز در جلسه ستاد مقاله با کرونای استان از دانشگاه علوم پزشکی ایران برای تجهیز و تاسیس بیمارستان ۱۶۰ تخت خوابی ملارد تقدیر و اظهار کرد: به لطف الهی و با کمک همکاران علوم پزشکی توانستیم از پیک ششم عبور کنیم و مراجعه به مراکز درمانی ۳۶ درصد، در بستری‌ ها ۲۹ درصد و در فوتی‌ های کرونایی ۱۹ درصد کاهش داشتیم.

 

وی با اشاره به این که در استان تهران، ۹۴ درصد دز اول، ۸۶ درصد دز دوم و ۴۰ درصد دز سوم تزریق شده است، که لازم است تزریق دز سوم به حداقل ۷۰ درصد برسد، افزود: با توجه به مناسبت نیمه شعبان لازم است مراسمات مساجد و مراکز فرهنگی با محدودیت زمانی، زدن ماسک و فاصله اجتماعی برگزار شوند‌.

استاندار تهران از برقراری راهیان نور و سفرهای نوروزی با رعایت کامل دستورالعمل‌ های بهداشتی و تزریق کامل دزهای واکسن خبر داد و گفت: دستورالعمل‌های مربوط به اصناف در میدان انجام نمی‌‌شود و لازم است مراکزی که کد ثبت بهداشتی ندارند بسته شوند و در روزهای خرید نوروزی ثبت کد مراکز با سخت‌ گیری بیشتری انجام شود.

منصوری با عنوان رنگ قرمز کرونایی فیروزکوه، زرد رنگ بودن ملارد و نارنجی بودن ۱۴ شهرستان تهران، تاکید کرد: چهار مرکز نانوایی‌ها، پاساژ‌ها، باشگاه‌های ورزشی و سوپرمارکت‌ ها که براساس نظر کارشناسان خطر ابتلای بیشتری دارند، بیشتر مورد توجه و نظارت قرار گیرند.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
فارس

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا