کتابخانه ملارد

از رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ملارد تقدیر شد

همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد با رئیس و اعضاء کتابخانه های عمومی شهرستان ملارد دیدار و گفتگو کرد .

امیر اسمعیل پور روشن رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد در این دیدار ضمن گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی به نقش کتابخانه های عمومی در تقویت فرهنگ کتابخوانی و تشویق و ترغیب جوانان و نوجوانان به مطالعه بیشتر کتاب به عنوان یک همراه همیشگی و ارزشمند تأکید کرد.

پورروشن با اشاره به اهمیت حوزه فرهنگ، ارتقای سطح مطالعه را موجب ارتقای سطح آگاهی عمومی و در نتیجه توسعه فرهنگ دانست و گفت: حوزه فرهنگ از اولویت‌های مهم میباشد و توجه به بعد فرهنگی و تقویت آن در برنامه‌ریزی‌ها جایگاهی خاص دارد و باید با همه توان برای رشد و توسعه حوزه فرهنگی تلاش کنیم.

وی افزود: کار فرهنگی تدریجی و نیازمند برنامه ریزی هدفدار در طولانی مدت است تا ماندگار شود و این امر تنها با همفکری و همکاری همه دلسوزان و مسئولان میسر می شود.

وی خاطر نشان کرد: انجام فعالیت های فرهنگی هنری و فرهنگ سازی رفتارهای اجتماعی از جمله فعالیت هایی است که در این حوزه انجام می شود و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و نهاد کتابخانه ها می توانند تعاملات مثبت و سازنده ای با یکدیگر داشته باشند.

گفتنی است؛ در پایان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد با اهداء لوح تقدیر از زحمات فیروزه یارمحمدی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ملارد تجلیل به عمل آورد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا