دانشگاه آزاد ملارد

ارتقا و استقرار امنیت با تعامل دانشگاه و نیروی انتظامی

معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد گفت: تعامل و همکاری متقابل نیروی انتظامی و دانشگاه موجب ارتقا و استمرار امنیت کامل در جامعه می‌شود.

ابوالفضل ذکائی در دیدار محمدرضا قاسمی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان ملارد و هیئت همراه با قدردانی از تلاش‌ های حوزه معاونت اجتماعی انتظامی این شهرستان که حافظ امنیت جامعه هستند، گفت: وجود امنیت پایدار از نعمت‌ های الهی بوده و جزء نیازهای مهم تحقق، توسعه و پیشرفت کشور است.

وی ادامه داد: قدر وجود امنیت را اهل علم و دانشگاهیان بیشتر می‌دانند برای اینکه مطالعه و تحقیق و پژوهش نیازمند وجود فضایی آرام و با امنیت بالاست.

معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد بیان کرد: همکاری مستمر نیروی انتظامی شهرستان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد می‌تواند شاخص‌های امنیتی را ارتقا بخشد و به استقرار و استمرار امنیت کامل در جامعه کمک کند.

ذکائی افزود: آماده همکاری با حوزه معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان ملارد برای حل مسائل اجتماعی و استفاده از تحقیق و پژوهش به روش‌های علمی و دانشگاهی هستیم.

این مقام مسئول با اشاره چالش‌ های پیش‌ روی دانشجویان در حوزه فضای مجازی و آسیب‌ های پیرامون آن تأکید کرد: با همکاری نیروی انتظامی و انعقاد این تفاهم‌ نامه مشترک و استفاده از ظرفیت‌ های مختلف در حوزه فرهنگ‌ سازی و در راستای نظم و امنیت اجتماعی می‌توانیم به تعامل سازنده برسیم و شرایط مناسب و بهینه برای دانشجویان فراهم کنیم.

معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد بیان کرد: تفاهم‌ نامه با محور کاهش آسیب‌ های اجتماعی منعقد شده و براساس آن دانشگاه در مواردی مانند طرح‌های پژوهشی، تهیه مقالات، پایان‌نامه‌ها، تهیه محتوا، فضای مجازی و برگزاری نشست‌های تخصصی با نیروی انتظامی همکاری می‌کند.

محمدرضا قاسمی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان ملارد هم در این دیدار با ابراز خرسندی از گسترش همکاری بیشتر میان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد و نیروی انتظامی شهرستان ملارد بیان کرد: معاونت اجتماعی نیروی انتظامی از نظر استادان و اعضای هیئت علمی دانشگاه برای انجام مأموریت‌های خود در حوزه کاهش جرائم و آسیب‌های اجتماعی بهره می‌برد.

وی گفت: نیروی انتظامی همواره در کنار دانشگاه بوده و با به‌ کارگیری همه امکانات سعی دارد دانشگاه را در رسیدن به اهداف و رسالتش یاری دهد.

این مقام انتظامی بر همکاری متقابل مراکز علمی و دانشگاهی تأکید کرد و افزود: نقش جامعه دانشگاهی در تأمین امنیت اجتماعی و هوشمندسازی پلیس در تحقق و توسعه امنیت پایدار تأثیرگذار است و دانشگاهیان و فرهیختگان جامعه می‌توانند در این زمینه کمک کار پلیس باشند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان ملارد اظهار کرد: به‌ منظور ایجاد گسترش زمینه‌ های همکاری علمی، آموزشی و پژوهشی و در راستای بهره‌مندی از امکانات و ارائه راهکارهای عملی تفاهم‌ نامه‌ ای میان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد و فرماندهی انتظامی شهرستان ملارد منعقد شد.

قاسمی ادامه داد: این تفاهم‌نامه همکاری برای ترویج و توسعه نظم و انضباط اجتماعی تلاش برای برقراری امنیت، پیشگیری از وقوع جرم و آسیب‌ های اجتماعی و استفاده از یافته‌های پژوهشی استادان و دانشجویان در پروژه‌های علمی و پایان‌ نامه‌های مرتبط با حوزه آسیب‌ های اجتماعی است.

در این نشست از حسین رضایی خبرنگار و مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد برای همکاری و تعامل با حوزه معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان ملارد و انعکاس اخبار قدردانی شد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
دانشگاه آزاد ملارد

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا