مترو ملاردنماینده مجلس شورای اسلامی حوزه مشق

اختصاص ۳هزار میلیارد اعتبار جهت حمل و نقل ریلی در غرب استان تهران

نماینده مردم شهریار،‌ملارد و قدس از صدور دستور رئیس سازمان برنامه بودجه برای اختصاص ۳ هزار میلیارد تومان اعتبار جهت راه اندازی فوری حمل و نقل ریلی در غرب استان تهران خبر داد.

حسین حق وردی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص دومین جلسه مشترکی که به منظور پیگیری اعتبارات لازم به منظور تکمیل پروژه‌ های عمرانی حوزه انتخابیه خود با محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه بودجه برگزار شد اظهار داشت: پس از رایزنی‌ ها و تاکیداتی که در خصوص تکمیل پروژه‌ ها، دستورات لازم برای تأمین اعتبار در حوزه بهداشت و درمان، امنیت، تکمیل شبکه فاضلاب و مترو از سوی رئیس سازمان برنامه بودجه صادر شد.

 

نماینده مردم شهرستان‌ های شهریار، ملارد و قدس در ادامه افزود: تخصیص ۳ هزار میلیارد تومان اعتبار از منابع هدفمند سازی یارانه ها جهت راه اندازی حمل و نقل ریلی غرب استان تهران صادر شده است.

وی در ادامه همچنین از تصویب کلیات طرح رتبه بندی معلمان در کمیسیون مجلس شورای اسلامی خبر داد و تاکید کرد این طرح به زودی به صحن علنی مجلس ارجاع می‌ شود.

حق وردی در ادامه عنوان داشت: کمیسیون آموزش با استفاده از افراد متخصص و صاحب نظر این طرح را به شکلی اصلاح کرد که تمامی دغدغه‌ های فرهنگیان را پوشش دهد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری مهر

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا