مترو ملارد

اجرای مترو شهرستان های غرب تهران کلید خورد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران از اجرای مترو شهرستان های غرب تهران در پی سفر رئیس جمهور به این مناطق خبر داد.

عابد ملکی پیش از ظهر سه شنبه در جلسه پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور به غرب استان تهران اظهار داشت: بر اساس تاکید رئیس‌جمهور حمل و نقل ریلی غرب استان تهران با مشارکت شهرداری‌ها شروع می‌شود و در این راستا دولت نیز حداکثر مساعدت و همراهی را معمول خواهد داشت.

وی ادامه داد: شرکت سهامی مشترک از شهرداری‌های شهرستان‌های شهریار، قدس و ملارد، اندیشه و شرکت عمران شهر جدید اندیشه تشکیل می‌شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران عنوان کرد: اساسنامه شرکت باید به به تأیید شوراهای شهر و سپس وزارت کشور برسد و امکان استفاده از ظرفیت سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و نیز تأمین بودجه در بودجه‌های سنواتی دولت در دستور کار قرار دارد.

ملکی با اشاره به اینکه پیش‌بینی اجرای این پروژه سه سال می‌باشد، گفت: علاوه بر تأمین منابع مالی، مدیریت، هماهنگی و پیگیری اجرای این طرح بسیار حائز اهمیت است که در این زمینه نیز باید با شهرداری تهران هماهنگی لازم صورت گیرد.

گفتنی است در این جلسه با حضور هادی گورابی مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری تهران و همچنین شهرداران شهرهای مربوطه در مورد محتوای اساسنامه شرکت سهامی مشترک بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری مهر

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

1 دیدگاه

  1. سلام به عزیزان زحمتکش شهرداری ملارد واندیشه وشهرقدس وشهریار..خواهشا صبح وغروب یه سری به جادهراندیشه به سمت تهران وبلعکس بندازید وببینید مردمرجطور گرفتار ترافیک این مسیر هستن باورزبفرمایید که وقتیرعردب به خانه میرسیم جسدمون میرسهزویا صبحرواقعا خسته به سرکارمون میرسیم..تروخدا متروی این خط ۱۰رو شردع کنید وکه دعای این همه مردم با فهیم اینزمناطق پشت سر شما خاهد بود..خداوند پشت وپناه شما عزیزان باشه واز خداوند برای شما عزیزان شهرداری این مناطق وسازمان متروی عرب تهران وشهرهای عرب تهران رو سلامتی خاستاریم موفق وموید باشید…..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا