راهداری و حمل و نقل جاده ای ملارد

آماده باش کامل ۲۷ اکیپ راهداری در محورهای مواصلاتی استان تهران

عادل مصدقی در خصوص وضعیت راه‌ ها و محورهای مواصلاتی استان تهران با اشاره به اینکه در حال حاضر ترافیک روان و عادی را در سطح استان شاهد هستیم اظهار داشت: هم اکنون هیچ مشکلی به لحاظ ترافیکی نداریم.

مصدقی در خصوص وضعیت جوی نیز گفت: طبق هشدارهای نارنجی اعلام شده از سوی سازمان هواشناسی قرار بود از ساعت ۱۲ و نیم ظهر امروز شاهد بارش برف در ارتفاعات باشیم اما فقط شاهد وزش باد شدید و سرما در محور دماوند، محور تهران – ساوه و محور ملارد (ارغش آباد) بودیم و پیش بینی این است که سرما و کاهش دمای محسوس را هم در فیروزکوه و دماوند و هراز داشته باشیم.

معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران با بیان اینکه هنوز پیش بینی‌های بارش در محورهای استان رخ نداده است افزود: مأموران حوزه راهداری و اکیپ‌ها و ۲۷ باب راهدارخانه به همراه ماشین آلات شن و نمک پاش نیز تا صبح پنجشنبه به صورت آماده باش صد در صدی هستند و بازدیدهای میدانی نیز انجام می‌شود.

وی عنوان داشت: بارش‌ها ممکن است فردا در سطح استان رخ بدهد و تمام تمهیدات راهداری اندیشیده شده تا در صورت وقوع بارش خدمات مطلوب ارائه شود و ۲۵ اکیپ در محورهای استان در حال گشت زنی هستند و شرایط محورهای کوهستانی در حال رصد است و اطلاعات از طریق سامانه ۱۴۱ به شهروندان انجام خواهد شد.

مصدقی اظهار داشت: از همه عزیزان می‌ خواهیم در صورت عدم ضرورت از سفر به مناطق کوهستانی خودداری کنند و در صورت نیاز با شماره ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها تماس بگیرند و همچنین در صورت قرار گرفتن در جاده‌ ها از تجهیزات زمستانی کامل برخوردار باشند.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری مهر

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا