آموزش و پرورش ملارد

آغاز مصاحبه از متقاضیان مدیریت مدارس ملارد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد از آغاز مرحله مصاحبه از متقاضیان پست مدیریت مدارس از صبح روز چهارشنبه دوم تیرماه به مدت 6 روز خبر داد.

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ملارد، طیب رضائی فر در تشریح این خبر گفت: مرحله مصاحبه متقاضیان مدیریت مدارس ملارد از صبح روز چهارشنبه دوم تیر ماه طبق برنامه زمانبندی شده در پژوهش سرای بو علی سینای آغاز می شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد تصریح کرد: 89 نفر از متقاضیان به مرحله مصاحبه راه یافتند که طی 6 روز و طبق جدولی که به متقاضیان اطلاع رسانی شده مصاحبه صورت می پذیرد.

وی ویژگی های شخصیتی و روان شناختی، مهارت های تخصصی و فنی، مدیریت و برنامه ریزی را جز مولفه های مورد نظر در مصاحبه اعلام کرد و یادآور شد: متقاضیان می بایست راس ساعت مقرر در مصاحبه شرکت کنند و عدم حضور به منزله انصراف بوده و افراد ذخیره جایگزین خواهند شد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا