شهرداری ملارد

آغاز طرح احداث کمربندی غربی شهر ملارد گامی بلند در جهت توسعه پایدار شهری

مهندس بهمنی از آغاز احداث کمربندی غربی شهر ملارد خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد؛ مهندس بهمنی شهردار ملارد با اعلام خبر مطروحه بیان کرد : در راستای تحقق مطالبات شهروندان در زمینه کاهش حجم بالای تردد خودروها در محور چیتگر، بلوار رسول اکرم (ص) و روان سازی ترافیک های سنگین در محدوده شهر، طرح مطالعات تکمیلی احداث پروژه مسیر کمربندی غربی شهر ملارد ضمن هماهنگی و پیگیری های صورت گرفته در سال گذشته( 1402 )، در شورای ترافیک شهرستان ملارد بررسی و مورد تصویب قرار گرفت.

مهندس بهمنی در ادامه افزود : این پروژه توسط شهرداری و با نظارت عالیه معاونت امورزیربنایی و ترافیک شهرداری ملارد اجرایی خواهد شد که در همین راستا مقرر گردید در فاز اول مسیر کمربندی عملیات جدول گذاری، زیرسازی و روکش آسفالت حدفاصل میدان ارتش در غرب مارلیک تا ورودی روستای قلعه فرامزیه در دو لاین تندرو و کندور ضلع شمالی اجرایی خواهد شد.

وی اضافه کرد: همچنین در ادامه ی اجرای این طرح نیز عملیات خاکبرداری ، زیرسازی و جدول گذاری از ورودی روستای قلعه فرامرزیه به سمت جنوب و ورودی محور چیتگر (ملارد به صفادشت) آغاز می گردد.

شهردار ملارد بیان داشت: اجرای این طرح یکی از مطالبات اصلی و دیرینه اهالی شریف این منطقه می باشد که با اجرایی شدن آن شهروندان محترم شهر و روستاهای واقع در ضلع غربی ملارد اعم از خوشنام و قلعه فرامریه از مزایای آن بهره مند خواهند شد.

عالیترین مقام اجرایی شهر ملارد در خاتمه یادآور شد: اجرای این طرح سهم بسزایی در کاهش ترافیک، مصرف سوخت و آلایندگی هوا خواهد داشت که انشاالله با تلاش و همت کلیه دستگاه های متولی به زودی شاهد آغاز عملیات اجرایی این پروژه باشیم.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا