آموزش و پرورش ملارد

راهیابی 5 دانش آموز ملاردی به مرحله کشوری مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزی

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد از راهیابی ۵ نفر از دانش آموزان ملاردی به مرحله کشوری سی و نهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزی خبر داد.

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ملارد طیب رضایی فر از راهیابی ۵ نفر از دانش آموزان ملاردی به مرحله کشوری سی و نهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزی خبر داد و تصریح کرد: این مسابقات که همزمان با هفته قرآن و عترت در مناطق آغاز شده بود پس از برگزاری در مرحله آموزشگاهی و منطقه در مرحله استانی اجرا گردید و ۲۸ نفر از دانش آموزان این شهرستان موفق به کسب رتبه های اول تا سوم این در مرحله استانی شدند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد ضمن تقدیر از تلاش های دانش آموزان ساعی، معاونین، مربیان و همکاران حوزه پرورشی اذعان داشت: از دانش آموزان راه یافته به مرحله استانی ۸ نفر رتبه اول، 4 نفر رتبه دوم و ۱۶ نفر رتبه سوم را کسب کردند.

این مقام مسئول افزود: این دوره از مسابقات به صورت مجازی در بستر شبکه شاد برگزار و دانش آموزان در رشته‌ های قرائت قرآن، حفظ، مداحی، اذان، مفاهیم قرآن کریم، نهج‌ البلاغه، صحیفه سجادیه، احکام و انشای نماز به رقابت پرداختند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا