نماینده مجلس شورای اسلامی حوزه مشق

حق وردی : با قیمت گذاری دستوری امكان رقابت وجود ندارد

استفاده از شركت‌های دانش بنیان برای تولید و ارتقای كیفیت محصولات مبنا قرار گیرد و حضور محصولات خودروسازان در بازارهای جهانی از اهداف بلند مدت باشد.

حسین حق وردی نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی، گفت: شاهد اقدامات خوبی در شرایط تحریم و كرونا در حوزه صنعت خودرو بوده ایم؛ تولید خودروهای جدیدی مانند تارا و افزایش تولید از نتایج مناسب خودروسازی بوده است.

وی با انتقاد از روند قیمت گذاری خودرو گفت: ضرر و زیان های شركت های خودروساز و عدم خرید خودرو توسط مشتریان واقعی نتیجه قیمت گذاری دستوری توسط شورای رقابت است با این قیمت گذاری دستوری امكان رقابت وجود ندارد.

لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

نماینده شهریار، قدس و ملارد، افزود: دولت از قیمت گذاری دستوری دست بردارد، اگر این روند ادامه دار باشد نباید توقع خدمات مطلوب داشته باشیم در حالی كه خودروساز محصول خود را با زیان عرضه و دلال سود كسب كند، تاثیر منفی بر تولید و نوآوری خودروساز خواهد داشت؛ اجازه قیمت گذاری ابتدایی ترین حق یك بنگاه تولیدی است.

حق وردی تصریح كرد: مجلس و دولت باید گام های اساسی برای حل مشكلات تولید بردارند.

وی در عین حال به ضرورت حمایت از قطعه سازان اشاره كرد و گفت: مطالبات شرکت‌ های قطعه‌ ساز از سوی خودروسازان باید به موقع پرداخت شود تا تولید در این شركت‌ ها آسیب نبیند. ‌

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
تابناک
لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا