فرمانداری ملارد

رویکرد مبارزه با فساد در ملارد جدی است

سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد گفت: رویکرد ما در مجموعه شهرستان مبارزه شدتمند با فساد است و بسیاری از مشکلات امروز ناشی از فساد اداری بوده که مجموعه‌های امنیتی و نظارتی در حال انجام امور هستند.

جابر کریمی سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد در جلسه شورای اداری شهرستان در سالن آمفی‌ تئاتر روستای بیدگنه اظهار کرد: در خصوص حل مسائل و مشکلات در گام اول بایستی به خوبی آن‌ ها را ببینیم و بشناسیم و سپس با کمک همگانی به سمت رفع آن‌ ها قدم برداریم.

لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

وی افزود: پیش از تشکیل این جلسه تمامی موضوعات، مشکلات و ظرفیت‌ های روستاهای بخش مرکزی با کمک مدیران و مسؤولان احصا شده و بررسی یک به یک این مسائل در دستور کار است.

سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد با اشاره به پیگیری دقیق مصوبات جلسه شورای اداری توسط دبیرخانه جلسه، بیان‌کرد: تعهد ما به مردم انجام کار شبانه‌ روزی است و با کار اداری، امورات پیش نخواهد نرفت و مشکلات و گرفتاری مردم قابل توجیه نیست.

وی ادامه داد: رویکرد ما در مجموعه شهرستان مبارزه شدتمند با فساد است و بسیاری از مشکلات امروز ناشی از فساد اداری بوده که مجموعه‌ های امنیتی و نظارتی در حال انجام امور هستند.

سرپرست فرمانداری ملارد اضافه‌ کرد: عدالت یعنی در دورترین نقاط شهرستان نیز همان امکانات مرکز شهر وجود داشته باشد و تکریم ارباب رجوع یکی دیگر از مهم‌ ترین وظایف مجموعه اداری ملارد است.

کریمی گفت: اگر جلسات اینچنینی شورای اداری خروجی نداشته باشد و پس از گذشت مدتی اقدامات موثر صورت نگرفته باشد، بی‌ فایده است و اگر راهکاری برای مشکلی وجود ندارد، بایستی با ذکر دلایل برای پیگیری از دستگاه‌ های فرادست اعلام شود.

وی تصریح‌ کرد: امروز وقتی یک روستا با مشکلات مختلف روبروست، اولویت شورا و دهیاری نباید ساختن دفتر خود باشد و امورات شورا را می‌ توان در مسجد نیز پیگیری  کرد و اولویت با صرف اعتبارات برای حل مشکلات عمومی است.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
فارس
لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

1 دیدگاه

  1. آقای فرماندار لطفا بیمارستان ملارد را پیگیری کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا