منابع طبیعی و آبخیزداری ملارد

۱۲۰۰ هکتار از اراضی ملی شمیرانات و ملارد سنددار شد

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران از اخذ سند تک برگی برای بیش از ۱۲۰۰ هکتار از اراضی ملی در شهرستان های شمیرانات و ملارد خبر داد.

علینقی حیدریان گفت: تثبیت مالکیت دولت با اخذ سند کاداستر (سند تک برگی) به میزان ۲۲۹ هکتار از اراضی ملی پلاک قلعه دوشک، ۲۲۹ هکتار از اراضی ملی پلاک فرخ بلاغی و ۷۲۴ هکتار از اراضی ملی پلاک عسل در شهرستان شمیرانات و ۲۳ هکتار از اراضی ملی پلاک دهک در شهرستان ملارد به منظور جلوگیری از زمین‌خواری با همت روسای ادارات منابع طبیعی این دو شهرستان و با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک شهرستانهای شمیرانات و ملارد انجام شد.                                      

لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران ادامه داد: امیدواریم با همکاری ادارات ثبت استان تهران به جشن کاداستر در استان تهران نزدیک شویم. 

حیدریان در پایان تاکید کرد: با رسیدن به این هدف مهم دست متجاوزان از اراضی ملی، انفال و بیت المال متعلق به مردم برای همیشه کوتاه خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران؛ مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران از عموم مردم درخواست کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخریب و تصرف به اراضی منابع طبیعی، مراتب را فوری از طریق شماره تلفن ۱۵۰۴ و سامانه ۱۳۹ به یگان حفاظت منابع طبیعی اطلاع دهند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
ایسنا
لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا