آموزش و پرورش ملارد

وجود ۲۰۰ کلاس درس بالای ۴۰ نفر در ملارد/ 8 مدرسه خیرساز آماده افتتاح است

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد با اشاره به وجود ۲۰۰ کلاس درس بالای ۴۰ نفر و رشد ۴ درصدی جمعیت دانش‌آموزی در این شهرستان، گفت: ۶۴ باب کلاس درس خیرساز در قالب 8 مدرسه در ملارد آماده بهره‌ برداری است.

طیب رضایی‌ فر مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد با اشاره به وجود ۴۰ آموزشگاه خیرساز در این شهرستان، اظهارکرد: در حال حاضر حدود ۲۰ درصد از آموزشگاه‌های این شهرستان توسط خیرین مدرسه ساز ساخت شده است و ۶۴ باب کلاس درس خیرساز در قالب ۸ مدرسه نیز آماده بهره‌برداری می‌باشد.

لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

وی افزود: ۶ آموزشگاه دیگر نیز به همت خیرین نیک اندیش در این شهرستان در حال ساخت است که امیدواریم تا پایان سال ۱۴۰۱ تحویل آموزش و پرورش شود.

مدیر آموزش و پرورش ملارد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره جعفر قره‌چائی رئیس فقید مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان ملارد، از تلاش‌های این مجمع از ابتدای تاسیس تا کنون تقدیر کرد و گفت: مجمع خیرین مدرسه ساز این شهرستان در سال‌های اخیر با ایجاد تعاملات سازنده به ویژه حمایت شورای آموزش و پرورش، برگزاری جشنواره‌های متعدد و تجلیل از مقام نیکوکاران مدرسه ساز در جذب تعهدات خیرین گام‌های بلندی برداشته است.

رضایی‌فر همچنین به رشد ۴ درصدی جمعیت دانش آموزی و مهاجر پذیری شهرستان ملارد اشاره و اضافه‌کرد: این شهرستان با بیش از ۸۱ هزار دانش آموز و با رصد ۴ درصدی نسبت به سال گذشته در مراکز سرآسیاب، مارلیک و شهرک مهر که تراکم جمعیتی بالایی دارند به شدت نیازمند ساخت مدرسه است.

وی تصریح کرد: وجود ۲۰۰ کلاس درس بالای ۴۰ نفر در مراکز یادشده همت بلند خیرین نیک اندیش و حمایت‌های دولتی را در جهت رفع کمبود فضاهای آموزشی طلب می کند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
فارس
لطفا برای حمایت از ملاردی ها روی یکی از تبلیغات کلیک نمائید

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا