بهزیستی ملارد

توزیع لباس گرم توسط بهزیستی شهرستان ملارد

در راستای اجرای طرح همایش همدلی و به مناسبت هفته جهانی افراد دارای معلولیت 200 بسته پوشاک گرم زمستانی جهت مددجویان تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان ملارد توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی بهزيستی شهرستان ملارد، داود خادم رئیس اداره ضمن اشاره به آغاز فصل سرما و لزوم توجه هرچه بیشتر به مشکلات جامعه هدف با توجه به شرایط موجود گفت: تعداد 200 بسته پوشاک شامل: لباس گرم زمستانی به همت معاونت مشارکتهای مردمی این اداره و توسط خیرین جهت مددجویان و افراد دارای معلولیت تحت پوشش این اداره تهیه شده و بر حسب نیاز این افراد توزیع میگردد.

وی در ادامه توضیح داد: از آغاز طرح همدلی و همینطور پازل همدلی تاکنون اقدامات بسیاری از جمله توزیع بسته مواد غذایی، لوازم التحریر، وسایل گرمایشی و … توسط حوزه مشارکتهای مردمی صورت گرفته و در همین راستا و با توجه به گرامیداشت هفته جهانی افراد دارای معلولیت نیز اقداماتی جهت توزیع بسته مواد غذایی و پوشاک انجام شد تا بتوانیم با یاری یکدیگر در این شرایط سخت با توجه به شیوع بیماری کرونا ،  گوشه ای از مشکلات جامعه هدف را حل نمائیم.

خیرین گرامی میتوانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب بانک مرکزی : 4174034541855467   به نام مشارکتهای مردمی بهزیستی واریز نمایند.
 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا