بهزیستی ملارد

بازدید مسئولین از منزل خانواده های دارای چند معلول در شهرستان ملارد

در ادامه گرامیداشت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار با حضور حجت السلام و المسلمین حاج آقا حسینی امام جمعه به همراه داود خادم رئیس اداره از منزل مددجویان چند معلولیتی بازدید شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد، حاج اقا حسینی ضمن تشکر از جایگاه پرستاران به این نکته اشاره نمود که پرستاران نمونه و خستگی ناپدیر پدر و مادر و خانواده هایی هستند که شبانه روز بهترین خدمات را در منزل به مددجویان ارائه و با عشق در کنار آنها هستند.

داود خادم نیز ضمن تشریح وضعیت خانواده های دارای چند عضو معلول و مشکلاتشان گفت: یکی از مهمترین دغدغه های ما در اداره بهزیستی رسیدگی به وضعیت افراد دارای معلولیت بویژه خانواده های دارای چند معلول  بوده و همواره در جهت مرتفع نمودن مشکلات و نیازمندی هایشان در تلاش هستیم

در ادامه این بازدید امام جمعه شهرستان ملارد در جریان مشکلات این خانواده ها قرار گرفت  و در راستای حمایت از این افراد قول مساعد داد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا