شهرک صنعتی صفادشت

۷۴۶ هکتار به شهرک‌ های صنعتی ملارد اضافه می‌شود

فرماندار شهرستان ملارد گفت: ۷۴۶ هکتار به مساحت شهرکهای صنعتی این شهرستان و اجرای طرح‌ های توسعه‌ ای صنایع این شهرستان اضافه می‌شود.

جابر کریمی افزود: در راستای توسعه صنایع ملارد، مصوبه اضافه شدن ۷۴۶ هکتار به شهرک های صنعتی این شهرستان بنا است در شورای برنامه ریزی مطرح و بررسی شود تا با ایجاد فضا برای توسعه صنایع موجود، این واحدهای تولیدی با کمترین مشکلات مواجه شوند.

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون در ملارد حدود ۷۰۰ واحد صنعتی با بیش از ۲۵ هزار نفر اشتغالزایی داریم که ۱۶ هزار نفر آنان در شهرک صنعتی غیردولتی صفادشت و مابقی در لکه های صنعتی و دیگر مناطق مشغول به کار هستند.

به گفته این مسئول، نخستین جلسه ستاد تسهیل این شهرستان در یکی از واحدهای صنعتی ملارد برگزار و علاوه بر بازدید از این واحد صنعتی، به مشکلات آن و دیگر تولیدکنندگان نیز رسیدگی شد.

وی اظهار داشت: سال های گذشته ستاد تسهیلات به صورت مرتب و دوره ای به منظور رسیدگی و رفع مشکلات صنایع این شهرستان برگزار شده است.

کریمی با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب خاطرنشان کرد: محور نخستین نشست ستاد تسهیل امسال نیز حمایت از تولید دانش بنیان و اشتغالزایی بود و بر روی تداوم رفع مشکلات صنایع با قوت و قدرت بیشتر تاکید شد.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
ایلنا

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا