فرمانداری ملاردمناسبت ها ملارد

۶۸ پروژه با ۱۲۱۵ میلیارد اعتبار در ملارد افتتاح و کلنگ زنی می شود

فرماندار ملارد از افتتاح و کلنگ زنی ۶۸ پروژه همزمان با ایام الله دهه فجر با اعتبار یک هزار و ۲۱۵ میلیارد تومانی در این شهرستان خبر داد.

جابر کریمی شامگاه دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه به اعلام برخی از اقدامات انجام شده در ملارد پرداخت و در خصوص پروژه‌ های دهه فجر اظهار داشت:

در دهه فجر با توجه به شروع موج ششم کرونا اگر محدودیت‌ های کرونایی اجرا نشود ۲۵۰ عنوان برنامه فرهنگی در دست اقدام داریم و در کنار آن یک هزار میلیارد تومان پروژه‌های عمرانی از جمله ۵ پروژه صنعتی با اعتبار ۷۰۰ میلیارد تومان، حدود ۱۵ پروژه روستایی شامل آسفالت، زیرسازی، فرهنگسرا و جدول گذاری در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: تعداد ۲۴ پروژه شهری با حدود ۳۰ میلیارد تومان اعتبار، حوزه جهاد کشاورزی ۴ پروژه با ۱۲ میلیارد تومان اعتبار، ۳ پروژه بهداشت و درمان با اعتبار ۷ میلیارد تومانی، بیمارستان ملارد با ۷۰۰ میلیارد اعتبار، در زمینه آب و فاضلاب ۳ پروژه ۷۰ میلیارد تومانی، ۱۳ پروژه حوزه برق با ۱۷ میلیارد اعتبار و همچنین در زمینه پروژه‌ های آموزشی نیز ۸ مدرسه به فضای آموزشی اضافه شده و۶ پروژه در حال احداث داریم و سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

فرماندار ملارد بیان داشت: در میزان پروژه‌ ها توقع ما بیشتر از این بود و از آنجایی که اوایل سال جاری پایان دولت قبلی بود در سه مرحله پروژه‌ ها افتتاح شد و همین موضوع باعث شد که هم اکنون آمار به قدر توقع ما نباشد.

کریمی با اشاره به افتتاح و نحوه و تعداد جذب نیرو در بیمارستان «شهدای سلامت» شهرستان ملارد پرداخت و گفت: ابتدا باید به این نکته توجه داشته باشیم که دولت استخدام جدید ندارد و از آنجایی که بیمارستان ملارد برای ارائه خدمات مجموعاً ۲۰۰ کادر خدماتی و تخصصی نیاز دارد که از این تعداد حدود ۷۰ نفر نیروی متخصص، ۳۰ الی ۴۰ نیروی مازاد استخدامی دانشگاه علوم پزشکی و همچنین ۶۰ الی ۷۰ نیروی بومی جذب خواهند شد.

وی به تعداد بالای متقاضیان جهت استخدام در این بیمارستان نیز اشاره کرد و گفت: تاکنون بالای ۲۴۰۰ نفر برای جذب در این بیمارستان ثبت نام کرده اند و با توجه به اینکه تنها حدود ۷۰ نیرو لازم است که تاکید نماینده محترم مردم در مجلس و فرمانداری بر استخدام بومی خواهد بود.

کریمی به کمبود امکانات و تجهیزات در حوزه امنیت شهرستان ملارد پرداخت و اظهار داشت: شهرستان ملارد با ۹۰۰ کیلومتر مربع سرزمین و با ۵۰۰ هزار نفر جمعیت در حال رشد نیازمند توجه ویژه در حوزه امنیت دارد و خوشبختانه طی دیداری که با فرماندهی غرب استان تهران سردار ظهیری داشتیم مقرر گردید که نیروی انتظامی این شهرستان از لحاظ امکانات و زیرساختی و لجستیکی ارتقا یابد که همین موضوع شرایط خوبی را رقم خواهد زد و باید از فرماندهی غرب استان تقدیر و تشکر کنیم.

وی با اخطار به مسئولان کم کار نیز گفت: باید به مدیرانی که در کنار مردم هستند و کار می‌کنند کمک کنیم و با مدیران کم کار برخورد می‌کنیم و مدیران باید شبانه روز جهت خدمت به مردم تلاش کنند و پاسخگو باشند.

فرماندار ملارد عنوان داشت: جهت گیری سیاسی نداریم و نگاه حذف مدیر و مسئول برای فرمانداری تعریف نشده است و نیروهای توانمند و متخصصی که چهار چوب‌ ها و شرایط را رعایت و در کنار مردم و برای شهرستان وقت می‌گذارند خواهیم بود.

کریمی در این نشست به اعتبارات خوب و شکوفایی سال آینده نیز پرداخت و گفت: متأسفانه در حوزه‌ های فرهنگی، آسیب‌های اجتماعی و بسیاری از مسائل عقب هستیم و انشا الله با برنامه‌ هایی که در دستور کار داریم سال آینده سال شکوفایی و ارتقا توسعه و تحول در این شهرستان خواهیم بود.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
مهر

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا