حوادث ملارد

۴ زورگیر مسلح در غرب تهران دستگیر شدند

متهمان پس از هماهنگی قضائی در مخفی‌ گاهشان در شهرستان ملارد دستگیر و از مخفیگاه آنان یک قبضه سلاح گرم و هشت قبضه قمه کشف شد

به گزارش خبرنگار مهر، سردار کیوان ظهیری بعد از ظهر شنبه اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره خفت گیری و سرقت مسلحانه خودرو در سطح شهرستان‌ های غرب استان تهران، اکیپ‌ های ویژه ای از مأموران دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی رسیدگی به موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی اضافه کرد: پس از چندین روز کار اطلاعاتی، مأموران پلیس آگاهی با استفاده از شگردهای خاص پلیسی سرنخ‌ هایی از یک متهم به دست آورده و پس از هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه وی را در مخفیگاهش در شهرستان شهریار دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: متهم در بازجویی‌های تخصصی پلیس جرم خود را قبول داشته و به سرقت با همدستی با چهار نفر دیگر اعتراف کرد.

وی افزود: مأموران پس از انجام اقدامات تخصصی هر چهار متهم را شناسایی کردند.

ظهیری گفت: متهمان پس از هماهنگی قضائی در مخفی‌ گاهشان در شهرستان ملارد دستگیر و از مخفیگاه آنان یک قبضه سلاح گرم و هشت قبضه قمه کشف شد.

 

این مقام انتظامی ادامه داد: متهمان در بازجویی‌ های فنی انجام شده به ۴۷ فقره سرقت مسلحانه با عنوان مسافرکش در شهرستان‌ های شهریار و ملارد اعتراف کردند، که پس از تشکیل پرونده در اختیار مرجع قضائی قرار داده شدند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری مهر

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا