قاچاق کالا و خدماتمواد مخدر ملارد

۲۸ هزار لیتر مواد شوینده خارجی قاچاق در ملارد کشف شد

فرمانده انتظامی ملارد از کشف ۲۸ هزار لیتر مواد شوینده خارجی قاچاق در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ منصور خدایی صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر، گفت: در جریان اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع کالای قاچاق، بررسی موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، متهم به قاچاق که در امر تهیه و توزیع ماده اولیه مواد شوینده خارجی قاچاق فعالیت داشت، در شهرستان ملارد شناسایی شد.

فرمانده انتظامی ملارد، اظهار داشت: با شناسایی محل فعالیت این فرد در ملارد، مأموران پلیس آگاهی با هماهنگی قضائی در بازرسی از این محل، ۲۸ هزار لیتر مواد اولیه ساخت مواد شوینده خارجی قاچاق را کشف کردند.

خدایی، افزود: در این خصوص یک نفر متهم دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

وی اضافه کرد: کارشناسان، ارزش ریالی اموال کشف شده را ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد کردند.

 

جمع آوری ۴۵ معتاد متجاهر پر خطر در ملارد

این مسئول انتظامی همچنین از جمع آوری ۴۵ نفر معتاد متجاهر در ملارد خبر داد و تشریح این خبر گفت: این جمع آوری معتادان تابلو و پرخطر در قالب برنامه هماهنگ شده و در راستای اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی و به منظور زیباسازی چهره شهر و کاهش جرایم در ملارد انجام شده است.

خدایی ادامه داد: در اجرای این طرح، مأموران انتظامی با هماهنگی مقام قضائی با ورود به پاتوق افراد معتاد متجاهر، تعداد ۴۵ نفر از معتاد متجاهر و کارتن خواب را جمع آوری و با حضور نماینده اداره بهزیستی جهت ساماندهی و نگهداری به کمپ ترک اعتیاد تحویل دادند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری مهر

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا