انتظامی

۲۴۵ فقره سرقت در ملارد کشف و ۱۹۸ سارق دستگیر شدند

فرمانده انتظامی ملارد از اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد و گفت: با اجرای این طرح طی ۱۵ روز گذشته ۱۹۸ سارق دستگیر و ۲۴۵ فقره سرقت در این شهرستان کشف شده است.

سرهنگ منصور خدایی در جمع خبرنگاران از اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی و دستگیری ۱۹۸ سارق و کشف ۲۴۵ فقره سرقت در ۱۵ روز گذشته خبر داد و اظهار داشت: در راستای برقراری نظم و امنیت جامعه و افزایش رضایتمندی شهروندان، طرح عملیاتی مبارزه با سارقان و پیشگیری از وقوع سرقت، در ۱۵ روز گذشته در ملارد اجرا شد.

وی افزود: اجرای این طرح در شهرستان ملارد نتایج خوبی به دنبال داشت که در این خصوص می‌ توان به دستگیری ۱۹۸ نفر سارق و کشف ۲۴۵ فقره سرقت اشاره کرد.

فرمانده انتظامی ملارد تصریح کرد: در بحث پیشگیری از وقوع سرقت، مردم باید هوشمندانه عمل کنند. از مردم درخواست داریم طلاجات، زیور آلات و اشیا قیمتی خود را در مکانی امن نظیر صندوق امانات بانک‌ ها نگهداری کنند تا سارقان به این وسایل دسترسی آسانی نداشته باشند.

خدایی همچنین بیان داشت: از رها کردن خودروهای شخصی در خیابان‌ ها و معابر بدون استفاده از تجهیزات ایمنی و بازدارنده تا حد امکان خودداری و از پارکینگ‌ های عمومی استفاده کنند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری مهر

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

2 دیدگاه

  1. پلیس از این طرح ها باید زیاد بذاره، ناامنی نباید زیاد بشه

  2. از نیروی انتظامی تشکر میکنیم که حافظ امنیت شهروندان هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا