مواد مخدر ملارد

۱۲ تن مواد مخدر در ملارد امحاء شد

فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: از ابتدای سال تا به حال ۵۵۰ قاچاقچی در دام پلیس افتادند و ۱۲ تن و ۷۵۰ کیلوگرم از مواد مخدر کشف شده امحاء شد.

با حضور رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر و فرمانده انتظامی غرب استان تهران 12 تن و 750 کیلو مواد مخدر در روستای اخترآباد شهرستان ملارد امحاء شد.

سردار کیوان ظهیری در حاشیه مراسم امحای مواد مخدر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مواد مخدر بلای خانمان‌ سوزی است که متأسفانه برخی از خانواده‌ها با این معضل اجتماعی رو به‌ رو شده‌اند.

وی با بیان اینکه پلیس در عرصه مبارزه و مقابله با مواد مخدر برنامه‌های مهمی دارد افزود: والدین و خانواده‌ها در کنترل رفتار فرزندان دقت داشته باشند و نوجوانان و جوانان را در زمینه آسیب‌ های گرایش به مواد مخدر توجیه کرده و دغدغه‌ مند باشند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به عملکرد پلیس در 10 ماه گذشته در زمینه کشفیات مواد مخدر بیان کرد: 15 تن انواع مواد مخدر از قاچاقچیان کشف شد و 550 قاچاقچی در دام پلیس افتادند که 12 تن و 750 کیلوگرم آن امحاء و سایر مواد مخدر پس از طی مسیر و مراحل قضایی امحاء خواهد شد.

ظهیری تصریح کرد: برخورد با قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر یکی از اولویت‌ های مهم پلیس غرب استان تهران است و جدیت آن را دنبال می‌کنیم.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران در پایان با اشاره به تداوم اجرای طرح‌ های مقابله‌ ای مواد مخدر توسط پلیس با مشارکت و همکاری دستگاه‌های دولتی و مرتبط خاطرنشان کرد: در زمینه جمع‌ آوری معتادان متجاهر و ساماندهی آن‌ ها تعامل خوبی با فرمانداران و ادارات بهزیستی انجام گرفته است.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
تسنیم

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا