منابع طبیعی و آبخیزداری ملارد

۱۲۰۰ هکتار از اراضی ملی شمیرانات و ملارد سنددار شد

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران از اخذ سند تک برگی برای بیش از ۱۲۰۰ هکتار از اراضی ملی در شهرستان های شمیرانات و ملارد خبر داد.

علینقی حیدریان گفت : تثبیت مالکیت دولت با اخذ سند کاداستر (سند تک برگی) به میزان ۲۲۹ هکتار از اراضی ملی پلاک قلعه دوشک، ۲۲۹ هکتار از اراضی ملی پلاک فرخ بلاغی و ۷۲۴ هکتار از اراضی ملی پلاک عسل در شهرستان شمیرانات و ۲۳ هکتار از اراضی ملی پلاک دهک در شهرستان ملارد به منظور جلوگیری از زمین‌ خواری با همت روسای ادارات منابع طبیعی این دو شهرستان و با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک شهرستانهای شمیرانات و ملارد انجام شد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران ادامه داد: امیدواریم با همکاری ادارات ثبت استان تهران به جشن کاداستر در استان تهران نزدیک شویم.

حیدریان در پایان تاکید کرد: با رسیدن به این هدف مهم دست متجاوزان از اراضی ملی، انفال و بیت المال متعلق به مردم برای همیشه کوتاه خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران؛ مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران از عموم مردم درخواست کرد : در صورت مشاهده هرگونه تخریب و تصرف به اراضی منابع طبیعی، مراتب را فوری از طریق شماره تلفن ۱۵۰۴ و سامانه ۱۳۹ به یگان حفاظت منابع طبیعی اطلاع دهند.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
ایسنا

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا