راهداری و حمل و نقل جاده ای ملارد

یک سامانه گرد و خاک غلیظ از غرب استان تهران واقع در ملارد به سمت پایتخت در حرکت است

خروج وسایل نقلیه از پایتخت افزایش ۲۲ هزارتایی داشته است

عادل مصدقی ، در خصوص وضعیت راه‌ ها و محورهای مواصلاتی استان تهران اظهار داشت: با توجه به تعطیلی ادارات و مدارس و دانشگاه‌ها به علت آلودگی هوا در حال حاضر شاهد افزایش خروج خودروها از پایتخت نسبت به ورودی‌ های روز گذشته هستیم.

مصدقی در ادامه از ترافیک سنگین در آزادراه تهران ساوه محدوده بهمن آباد، کمربندی دوم محدوده فیروزآباد و واوان و دماوند به سمت شمال محدوده گیلاوند است گفت: تردد در محورهای هراز، فیروزکوه و تهران شمال گزارش می‌شود.

معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران بیان داشت: از صفر بامداد روز گذشته تاکنون خروج تعداد ۳۲۲ هزار و ۳۴۶ وسیله نقلیه و ورود ۳۰۰ هزار و ۶۰۰ وسیله نقلیه از پایتخت ثبت شده است.

وی عنوان داشت: طبق گزارش هواشناسی یک سامانه گرد و خاک غلیظ از غرب استان تهران واقع در ملارد به سمت پایتخت گزارش شده است.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
مهر

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا