شهرستان های مجاور ملارد

کودکان کار شهرستان ملارد در شهرستان فردیس

رئیس بهزیستی فردیس در خصوص ساماندهی کودکان کار در فردیس، بیان کرد: در فردیس با توجه به اینکه این کودکان سیار و ساکن در شهرستان‌ های ملارد، مارلیک و شهریار هستند، ثبات آماری ندارند و شناسایی دقیق آنها امکانپذیر نیست اما تا کنون حدود ۱۱۰ کودک کار در فردیس شناسایی شده که بیش از ۸۰ درصد این کودکان از اتباع هستند که در مراکز پسماند غیر مجاز  فردیس مشغول به کار شده اند.

به گفته وی ساماندهی کودکان کار از اتباع، توسط اداره امور اتباع صورت می ‌گیرد ساماندهی کودکان کار ایرانی از طریق بهزیستی انجام می ‌شود و پس از بررسی در صورت عدم صلاحیت خانواده، کودکان در مراکز بهزیستی نگهداری می ‌شود. 

 

این مقام مسؤول اظهار کرد: ساماندهی کودکان کار تنها وظیفه بهزیستی نیست و در کمیته ساماندهی با عضویت دستگاه‌ های مختلفی از جمله شهرداری، کمیته امداد، آموزش و پرورش، نیروی انتظامی، فرمانداری و غیره انجام می ‌شود که به همکاری همه جانبه این دستگاه ‌ها نیاز دارد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری فارس

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا