مواد مخدر ملارد

کشف ۷۷ کیلوگرم انواع مواد مخدر در دو عملیات پلیس

منزل قاچاقچی در شهرستان ملارد بازرسی و مواد مخدر کشف شد

سردار سلمان امیری، فرمانده انتظامی استان  در تشریح این خبر گفت: با تلاش‌ های اطلاعاتی کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان بر روی یک باند قاچاق و توزیع مواد مخدر مشخص شد، این باند اقدام به انتقال مواد مخدر از استان‌ های جنوبی به استان تهران می‌کند.

او افزود: با اشراف اطلاعاتی ایجاد شده در یک عملیات ضربتی، کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان با همکاری انتظامی غرب تهران – شهرستان ملارد، منزل یک قاچاقچی را شناسایی و در بازرسی از آن، ۶۵ کیلو گرم مواد مخدر تریاک را کشف کردند و یک متهم در این رابطه دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی استان همدان بیان کرد: در عملیات دوم نیز کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان با همکاری انتظامی شهرستان اسدآباد، قاچاقچی را که با یک دستگاه خودرو سواری قصد انتقال مواد مخدر از استان‌ های غربی به استان همدان را داشت، در ورودی شهرستان اسدآباد شناسایی و پس از توقیف در بازرسی از آن، ۱۲ کیلوگرم مواد مخدر هروئین را کشف کردند و یک متهم  نیز دستگیر شد.

سردار امیری  گفت: اشراف و تعامل عملیاتی دو رویکرد موثر در سطح ناجا می‌باشد که ظرفیت‌ های گسترده‌ ای را برای مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر ایجاد می‌کند و فرماندهی انتظامی استان همدان از این ظرفیت نهایت بهره را می‌برد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا