قاچاق کالا و خدمات

کشف ۶ هزار و ۸۰۰ لیتر روغن هیدرولیک هواپیما در ملارد

دادستان عمومی و انقلاب ملارد از کشف شش هزار و ۸۰۰ لیتر روغن هیدرولیک هواپیما در این شهرستان خبر داد.

مهدی جهانشیری در جمع خبرنگاران گفت: شش هزار و ۸۰۰ لیتر روغن هیدرولیک هواپیما که به صورت قاچاق وارد ملارد شده بود کشف شد.

وی افزود: با رصد دقیق اطلاعات سپاه شهرستان و نیروی انتظامی ساعاتی قبل شش هزار و ۸۰۰ لیتر روغن هواپیما کشف و ضبط شد.

این مقام مسئول در تشریح جزئیات این خبر افزود: پس از شناسایی‌های لازم توسط اطلاعات سپاه و نیروی انتظامی ملارد از انبار و کسب اطلاعات لازم، با هماهنگی مقام قضائی از انبار مذکور بازرسی به عمل آوردند که درنتیجه این عملیات پس از بازرسی دومین انبار مجموعاً شش هزار و ۸۰۰ لیتر روغن قاچاق مربوط به هیدرولیک هواپیما که از مدت‌ها قبل در این انبار نگهداری شده بود، کشف شد.

وی افزود: برابر بررسی‌های کارشناسی صورت گرفته احتکار و قاچاق بودن کالاهای مذکور محرز شده و کارشناسان مربوطه ارزش کالاهای مکشوفه را بالغ بر ۵۵ میلیارد ریال برآورد کردند.

جهانشیری همچنین برابر حکم مقام قضائی انبار مذکور پلمب و افراد متخلف نیز دستگیر و برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری مهر

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا