حوادث ملارد

کشف ۲۰ کیلوگرم باروت در ملارد و فردیس/ ۱۵ نفر دستگیر شدند

فرمانده انتظامی ملارد از عملیات مشترک پلیس ملارد و فردیس خبر داد و گفت: طی این عملیات ۲۰ هزار عدد مواد محترقه و ۲۰ کیلو باروت کشف و ۱۵ نفر دستگیر شدند.

سرهنگ منصور خدایی در جمع خبرنگاران از کشف مواد محترقه در عملیات مشترک پلیس ملارد و فردیس خبر داد و اظهار داشت: برابر گزارش پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان ملارد با اقدامات اطلاعاتی در طول ۴ روز گذشته تعدادی از افراد که در این رابطه فعالیت داشتند زیر رصدهای اطلاعاتی قرار گرفتند.

وی افزود: پس از شناسایی شخص تولیدکننده، گرداننده و توزیع کننده شبکه ساخت و ساز مواد خطرناک محترقه، رسیدگی به موضوع در دستور کار گرفت.

فرمانده انتظامی ملارد عنوان داشت: پس از انجام تحقیقات دو انبار در شهرستان فردیس شناسایی که با هماهنگی قضائی و انتظامی دو اکیپ از عوامل پلیس اطلاعات و امنیت شهرستان ملارد و پلیس اطلاعات و امنیت شهرستان فردیس به محل مذکور اعزام و سوژه در حین تخلیه بار مواد محترقه دستگیر شد.

خدایی در ادامه گفت: در بازرسی‌های صورت گرفته از محل حدود ۲۰ هزار عدد مواد محترقه و ۲۰ کیلو باروت و اکلیل و سرنج کشف که در این راستا یک نفر متهم به همراه چهارده نفر اتباع بیگانه دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری مهر

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا