مواد مخدر ملارد

کشف ۱۰ کیلوگرم تریاک در یک عملیات مشترک پلیسی

در بازرسی از مخفیگاه متهم مقدار ۱۰ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک، ۲ قبضه وافور، یک دستگاه کارتخوان و یک ترازوی دیجیتال کشف شد.

سرهنگ منصور خدایی فرمانده انتظامی شهرستان ملارد با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی رصد اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر ملارد مبنی بر فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در استان البرز و شهرستان ملارد پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با اقدامات اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ملارد، مخفیگاه متهم شناسایی و با هماهنگی پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی استان البرز، به محل مورد نظر اعزام و در یک عملیات غافلگیرانه، متهم را دستگیر کردند.

خدایی افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهم مقدار ۱۰ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک، ۲ قبضه وافور، یک دستگاه کارتخوان و یک ترازوی دیجیتال کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ملارد با ابراز خرسندی و رضایت گسترده اهالی محل در پی این اقدام پلیس خاطرنشان کرد: در صورت همکاری مردم و سایر نهادها با نیروی انتظامی، بساط فروشندگان موادمخدر را در محلات جمع می کنیم.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
ایرنا

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا