تعزیرات حکومتی ملارد

کشف لوازم آرایشی بهداشتی تاریخ مصرف گذشته

معاون اجرایی تعزیرات حکومتی شهرستان‌ های استان تهران از کشف لوازم آرایشی بهداشتی، دستگاه‌ های ماساژور برقی، دستگاه ‌های بخور و چرخ خیاطی صنعتی خبر داد.

داریوش جمشیدی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما از کشف لوازم آرایشی بهداشتی، دستگاه ‌های ماساژور برقی، دستگاه‌ های بخور و چرخ خیاطی صنعتی در انباری واقع در شهرک صنعتی صفادشت خبر داد و گفت: این اقلام از ۹ سال پیش در این انبار نگهداری شده بود.

معاون اجرایی تعزیرات حکومتی شهرستان ‌های استان تهران افزود: طی اخبار رسیده به پلیس امنیت اقتصادی شهرستان ملارد، مبنی بر انبار و نگهداری کالا‌های خارجی در انباری در شهرک صنعتی صفادشت ، اداره تعزیرات ملارد در این محل حاضر شدند.

وی ارزش تقریبی این کالا‌ها را ۵۰۰ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: تاریخ انقضای کرم‌ های خارجی که ۵۰ هزار قوطی برآورد می‌ شود سال ۲۰۰۹ بود که با زدن تاریخ جدید، آن را روانه بازار می ‌کردند.

 

معاون اجرایی تعزیرات حکومتی شهرستان‌ های استان تهران با اشاره به این که همه این کالا‌ها به سازمان اموال تملیکی منتقل شد، گفت: یک نفر در این پرونده فعلا دستگیر شده است و تحقیقات در خصوص دستگیری عوامل اصلی ادامه دارد.

جمشیدی افزود: پرونده برای رسیدگی و سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات شهرستان ملارد ارجاع شد.

وی از عموم هموطنان خواست چنانچه از محل انبار و دپوی کالا‌های خارجی در انبار‌ها و یا سوله‌ ها اخباری دارند با شماره ۱۳۵ تماس بگیرند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا