محیط زیست ملارد

کاهش آلودگی هوا در تهران/ملارد همچنان ناسالم

آلودگی هوا حدود یک ماه است، که میهمان ناخوانده بسیاری از مناطق کشور شده است و شهرهای استان تهران نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

البته در روزهای اخیر از میزان آلایندگی در استان تهران کاسته شده است، که این امر را می ‌توان، به تعطیلات اخیر و نیز وزش باد در این استان مرتبط دانست.

اما میزان این آلودگی در مناطق مختلف استان تهران چقدر است، سوالی است، که در ادامه و بر اساس شاخص ‌های سامانه پایش کیفی هوای کشور به آن پاسخ می‌ دهیم.

بر این اساس کیفیت هوای پاکدشت با شاخص ۱۱۰، شهرری با شاخص ۱۴۰، پیشوا با شاخص ۱۱۹، ورامین با شاخص ۱۲۲، ملارد با شاخص ۱۰۸، شهریار با شاخص ۱۲۶، دماوند با شاخص ۱۰۲ و بسیاری از مناطق تهران در شرایط «ناسالم برای گروه ‌های حساس» قرار دارد.

کیفیت هوای اسلامشهر با شاخص ۱۵۵، قرچک با شاخص ۱۵۲ و باقرشهر با شاخص ۱۶۲ در شرایط «ناسالم برای همه گروه ‌ها» قرار دارد.

همچنین کیفیت هوای پردیس با شاخص ۶۲ و لواسانات با شاخص ۷۴ در شرایط «قابل قبول» قرار دارد.

مشاهده می‌ شود، هرچند از میزان آلاینده‌ ها در استان تهران کاسته شده است، هنوز در مناطقی مانند باقرشهر، قرچک و اسلامشهر در جنوب، جنوب شرق و جنوب غرب تهران شاخص آلودگی هوا بالای ۱۵۰ و در شرایط ناسالم برای همه گروه‌ ها قرار دارد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
از طريق
خبرگزاری مهر

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا