مناسبت ها ملارد

کاروان مهربانی در شهرستان ملارد به راه افتاد

کاروان مهربانی در جشن‌ های زیر سایه خورشید با اجرای برنامه‌ های مختلف فرهنگی و هنری در مناطق کم برخوردار شهرستان ملارد به راه افتاد.

همزمان با دهه کرامت جشن‌‌های زیر سایه خورشید با راه‌ اندازی کاروان مهربانی در مناطق کم برخوردار و روستاهای شهرستان ملارد اجرا می‌ شود.

 

این برنامه در طول دهه کرامت برگزار شده و تا کنون کاروان مهربانی در شهرهای صفادشت، ملارد و روستاهای اختر آباد، چاقو و امیر آباد اجراهای گوناگونی داشته است.

در این مراسم برنامه‌ های متنوعی مانند برگزاری مسابقه، اجرای گروه سرود، نمایش طنز و دیگر برنامه‌ های نشاط آور و شادی بخش برای خانواده‌ ها و نوجوانان با همکاری خادم یاران رضوی برگزار می‌ شود.

در انتهای مراسم نیز با اهدای بسته تبرکی و قطعه فرش حرم امام رضا(ع) با عنوان قطعه‌ ای از بهشت از برگزیدگان مسابقه تجلیل می‌ شود.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری فارس

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا