نماینده مجلس شورای اسلامی حوزه مشق

پیگیری تخصیص اعتبارات لازم جهت تسریع، تکمیل و توسعه فاضلاب ملارد

پس از دریافت گزارش های مردمی از مشکلات آب و‌فاضلاب ملارد، با دستور حق وردی صورت گرفت:

حسین حق وردی نماینده مردم شریف حوزه مشق در تاریخ (٣٠ ارديبهشت) در جلسه ای با ریاست محترم اداره آبفا ملارد به بررسی مشکلات و علل نارضایتی مردم در این حوزه پرداخت.

از مشکلات مطرح شده در این جلسه که بنا به دریافت گزارش های مردمی بررسی شد، مشکل قطعی مکرر آب و شبکه فاضلاب این شهرستان بود.

نماینده مردم تاکید کرد با توجه به اهمیت ویژه موضوع و نارضایتی مردم، پیگیری و‌ مکاتبات لازم جهت تخصیص اعتبارات در جهت تکمیل و‌ توسعه شبکه فاضلاب این شهرستان به منظور حل مشکل شهروندان اختصاص یابد.

در انتهای جلسه ریاست محترم آبفا به مطالبات ۲۲ میلیاردی این اداره از شهروندان اشاره کرد که نماینده مردم تاکید کرد: با توجه به شرایط نامناسب معیشتی مردم نسبت به تسهیل شرایط بازپرداخت به صورت اقساطی این مطالبات و همینطور در دستور کار قرار دادن سیاست های تشویقی جهت رفاه حال شهروندان، این اداره اقدام نماید.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا