راه و شهرسازی ملارد

پیشرفت ۱۰۰ درصدی پروژه فرهنگی هنری ملارد

اجرای عملیات فونداسیون در تمامی سایت‌های اقدام ملی در خرداد ماه سال جاری

به گزارش  پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، خلیل محبت خواه، مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران گفت: در ابتدای سفر از پروژه فرهنگی – هنری ملارد که در دورترین و محروم‌ ترین شهرستان استان قرار دارد و از پیشرفت ۱۰۰ درصدی برخوردار بوده و به مرحله نهایی تکمیل رسیده، بازدید شد و مراحل نهایی کار مورد رصد قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: سرانه فرهنگی-هنری در ملارد به شدت پایین است و علی رغم تمامی تلاش‌ ها و فعال بودن پروژه در نوروز امسال نیاز است تا با پیگیری و همراهی جدی فرمانداری شهرستان این پروژه به زودی به بهره‌ برداری برسد و مردم شهرستان از مواهب آن برخوردار شوند و مقرر شد عملیات آسفالت توسط شهرداری مربوطه انجام شود و هم چنین اداره ارشاد اسلامی تجهیزات سالن را تکمیل کند، در جلسه فرمانداری ملارد با بررسی موارد مقرر شد با هدف کاهش مشکلات ساکنین پروژه مسکن مهر صفادشت در شهرستان ملارد تصمیماتی در خصوص پیگیری جلسات با سازمان ملی زمین و مسکن اتخاذ و نهایی شود.

محبت خواه افزود: در فرمانداری شهرستان بهارستان مذاکرات خوبی در خصوص تامین مجوز آب پروژه‌ های اقدام ملی، نحوه انتقال خط لوله فاضلاب و ادامه کمربندی اسلامشهر-رباط کریم به عمل آمد که امیدواریم با پیگیری در سطح ملی شاهد اتفاقات خوبی در شهرستان پرتراکم و پرجمعیت بهارستان باشیم.

مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران در ادامه سفر یک روزه خود از غرب استان به سه پروژه اقدام ملی تولید مسکن در شهرستان‌ های شهریار، رباط کریم و اسلامشهر سرکشی کرد و با انبوه سازان، مشاوران و مسئولان شهرستانی مذاکراتی در راستای افزایش سرعت پروژه‌ ها داشت که افق خوبی ترسیم شود.

وی خاطر نشان کرد: سرعت عملیات اجرایی اقدام ملی تولید مسکن در مجموع خوب بوده و اجرای فونداسیون در تمام سایت‌ های اقدام ملی در شهرستان‌ های استان تهران در خرداد ماه حتمی است و این سرعت افزایش تا پایان خرداد ماه با قدرت ادامه خواهد داشت به گونه‌ ای که  در اواخر خرداد مجدد از نزدیک میزان پیشرفت را رصد خواهم کرد و روسای شهرستان‌ ها نیز مکلف هستند روزانه پیشرفت پروژه‌ ها را دنبال و مسائل و موضوعات را در شهرستان‌ ها حل و فصل کنند.

محبت خواه در ادامه بازدید خود به سراغ پروژه فرهنگی هنری نسیم شهر رفت و گفت: ۵۰ نفر کارگر و مهندس فعال در تمام جبهه‌ های کاری این پروژه مشغول فعالیت هستند که این پروژه نیز در هفته دولت سال جاری به مرحله افتتاح خواهد رسید.

مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران در پایان سفر یک روزه خود از پروژه تهرانسر بازدید و اعلام کرد: اگر چه در مجموع سرعت پیشرفت خوب است اما انبوه‌ ساز یکی از پروژه‌ ها دچار عقب‌ ماندگی زمانی شده که اخطار لازم داده شد و مقرر شد با توجه به مساعد شدن هوا در فصل بهار و تابستان  شیفت عصر و شب مجدد در تهرانسر فعال شود.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا