امام جمعه شهرستان ملاردفرمانداری ملارد

پیام مشترک امام جمعه و فرماندار شهرستان ملارد به مناسبت ایام الله (۲۲ بهمن)

به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ متن پیام بدین شرح است :

 بسم الله الرحمن الرحیم و الفجر و لیال عشر

دهه مبارکه فجر، طلوع خورشید پیروزی و سربلندی ملت خداجو و مسلمان ایران علیه نظام کفر و استبداد و نغمه های سرخ و جاودانی مردمی را به یاد می آورد که چکامه بلند فریاد را در سایه ایمان سرودند و پایه های حکومتهای فاسد و ظالم در دنیا را تکان دادند، دیواره محکم حکومت شاهنشاهی را فرو ریختند و نظام جدیدی در عرصه اجتماع و سیاست بر اساس معیارهای توحیدی و آموزه های اسلامی در جامعه برپا ساختند.

 

براستی که فجر، سوگند همیشه پایدار خداوندگار که نویدبخش پگاه روشن پیروزی است و در افق پیکار و مبارزه امت ما می درخشد و دهه فجر، میقات ده روزه یاران آفتاب است که پیش پای او ،فرشی از حضور گستردند و از مهر ورزی ، مهرآباد تا طراوت بهشت زهرا را به استقبال او، پیوند زدند.

یوم الله ۲۲ بهمن سرآغاز انقلابی است که پیام توحید، آزادگی و استقلال را برای همه ملت‌ های مظلوم و ستمدیده به ارمغان آورد، در این روز، ملت ایران زیر پرچم وحدت و اطاعت از ولی فقیه، زنجیره های اسارت طاغوت را فرو ریخته و بیرق اسلام و قرآن را در سرزمین خویش به اهتزاز درآوردند. مستکبران عالم بدانند این انقلاب ریشه در قلب مردم این مرز و بوم دارد.

اینجانبان ضمن تبریک فرا رسیدن یوم الله ۲۲ بهمن چهل و دومین سالگرد تاسیس جمهوری اسلامی ایران از عموم مردم فهیم شهرستان ملارد دعوت می کنیم تا با حضور در راهپیمایی خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن ماه، بار دیگر میثاق ابدی خود با امام(ره)، رهبر معظم انقلاب و شهدا را به جهانیان اعلام کنند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا