نماینده مجلس شورای اسلامی حوزه مشق

پیام تسلیت دکتر حق وردی به مناسبت شهادت محسن فخری زاده

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

جنایت بزدلانه ترور شهید فخری زاده بار دیگر ماهیت جنایتکاران آمریکایی – صهیونستی و اذناب داخلی آنها را برملا ساخت. حتما یکی از راههای جلوگیری از ارتکاب چنین جنایت هایی تحمیل بهای سنگین به آمران و عاملان چنین اقدامات تروریستی کوردلانه هست. اگر فقط به وعده های خالی انتقام بسنده کنیم دشمن در ارتکاب مجدد چنین اقدامات ددمنشانه ای تردید نخواهد کرد. جنایت بزرگ انتقام بزرگتری می طلبد. باید شادی مرتکبین این جنایت به زودی به عزا تبدیل شود ، و از ارتکاب این عملیات سبعانه احساس پشیمانی و ندامت کنند.

اینجانب فقدان این دلاورمرد عرصه جهاد و علم و پیشرفت را به مقام معظم رهبری و همرزمان و همراهان آن شهید و به ملت بزرگ ایران و به خصوص به خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می نمایم. قطعا ادامه قدرتمندانه راه ایشان و پیمودن سریعتر مسیری که این شهید سعید ترسیم نمود و رسیدن به قله هدفی که ایشان و تمام شهدای ما آرزوی فتح آن را داشتند، از جمله انتقام هایی است که جوانان دانشمند ما خود می توانند از دشمنان ملت ایران بگیرند. دشمن آرزوی عقب ماندگی ایران را به گور خواهد برد.

باید به قلم بدستانی که انرژی هسته ای و پیشرفتهای دفاعی را برای کشور غیر ضروری می دانند و تمام هنرشان توجیه سیاستهای آمریکا و رژیم صهیونیست است، یادآور شد که برای یکبار هم شده از خواب غفلت بیدار شده و خائنانه در خدمت جنایتکاران آمریکایی و صهیونیستی نباشند.

همچنین لازم است برای محافظت از چنین شخصیتهای نخبه و ارزشمندی اقدامات موثرتری انجام گیرد.

حسین حق وردی

نماینده مردم شریف شهرستان های شهریار، ملارد و شهرقدس در مجلس شورای اسلامی

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا