انتخابات ملارد

پیامک تهیه و تحویل کپی برابر با اصل نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان ملارد

روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد در تاریخ 1400/01/22 اعلام کرد

روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد طی پیامی به نامزدهای انتخابات 1400 شوراهای اسلامی شهرستان ملارد در تاریخ 1400/01/22 متنی به شرح ذیل ارسال نمود :

” با سلام – به اطلاع می رساند ظرف مدت 24 ساعت نسبت به تهیه کپی برابر اصل کلیه مدارک موجود در پرونده داوطلبی خود اقدام و تحویل این فرمانداری نمایید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد “

 

پیامک مدارک فرمانداری ملارد-انتخابات 1400
پیامک مدارک فرمانداری ملارد-انتخابات 1400

قابل ذکر است که با توجه به شیوع ویروس کرونا و نارنجی بودن شهرستان ملارد و ثبت نام بیش از 200 نفر داوطلب انتخابات این شهرستان و اینکه تدبیر ستاد انتخابات کشور و توصیه آن در رسانه ملی، عدم مراجعه به فرمانداری ها و استفاده از ثبت نام الکترونیک بوده، حضور این تعداد زیاد از داوطلبین در 24 ساعت تعیین شده پیامدهای بهداشتی مناسبی نخواهد داشت و استفاده از ظرفیت های الکترونیکی برای انجام اینکارها پیشنهاد مناسبتری خواهد بود.

همچنین در صورتی که برخی از داوطلبین محترم با مراجعه حضوری نسبت به تحویل اصل مدارکی از جمله گواهی سوء پیشینه به ستاد انتخابات شهرستان اقدام نموده باشند، بایستی با مراجعه به فرمانداری و دریافت مدارک لازم از پرونده مبادرت و پس از تهیه گواهی برابر با اصل نسبت به عودت آنها اقدام نمایند که نیازمند تردد بیشتر نامزدها می باشد.

امید است تدابیر بهداشتی لازم توسط داوطلبین محترم و مسئولین گرامی موضوع تا حد مناسبی رعایت تا از ابتلاء و انتقال ویروس کرونا جلوگیری بعمل آید.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا