شهرداری ملارد

پویش «نه به ریختن زباله» تدبیری هوشمندانه برای پاسداشت حق طبیعت در ملارد

سکاندار شهرداری ملارد ضمن حمایت از پویش مردم-محور «نه به ریختن زباله» عنوان کرد: با نهادینه كردن فرهنگ نریختن زباله در طبیعت علاوه براحترام به طبیعت و كم كردن آلودگی های محیط زیست؛ با ارتقای مسئولیت اجتماعی، مردم را دعوت به احترام به یکدیگر میکنیم.

محمد بهمنی ضمن استقبال از پویش «نه به ریختن زباله» اظهار کرد: راه اندازی و حمایت از چنین پویش هایی حس مسئولیت پذیری افراد جامعه را در حفظ و نگهداری از محیط زیست دوچندان میکند.

بهمنی با اشاره به اهمیت پاسداشت محیط زیست برای نسل های آینده عنوان کرد: بهره مندی از این پویش ضمن احترام به طبیعت و کاهش بار آلودگی های زیست محیطی، در نهادینه کردن فرهنگ «احترام به یکدیگر» در بین افراد جامعه بسیار اثرگذار است.

وی همچنین در ادامه با بیان اینکه شهرداری ملارد بطور متوسط روزانه حدود ۲۸۰ تن زباله از سطح شهر جمع آوری و به مرکز دفن زباله اختر آباد منتقل می کند که انجام این موضوع هزینه بسیار زیادی بر دوش شهرداری میگذارد، افزود: در روند طبیعی زندگی، نمی توانیم بگوییم كه زباله و پسماند به هیچ عنوان تولید نخواهد شد و نباید بشود، ما هرگز چنین توصیه های افراطی را مطرح نمی كنیم اما با كمی تدبیر می توان تولید زباله، تفكیك و مراحل بازیافت آن را مدیریت كرد و شهروندان با راهکارهایی ساده میتوانند ضمن کم کردن تولید زباله و تفکیک زباله ها در مبدا به محیط زیست خود کمک کنند و این امانت را به سلامت به نسل های بعد انتقال دهند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا