استانداری تهران

پویایی صنایع استان تهران طی سال های ۹۸ و ۹۹ مطلوب بوده است

استاندار تهران با اشاره به تصویب مصوبات هیات دولت در صنایع استان گفت: پویایی شهرک های صنعتی استان تهران طی سال های ۹۸ و ۹۹مطلوب بوده است.

انوشیروان محسنی بندپی عصر سه شنبه در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی جنوب غرب و غرب استان تهران که شامل، شهریار، ملارد، قدس، اسلامشهر، بهارستان، ملارد و رباط کریم که با حضور حشمت الله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران و مسعود مرسلپور فرماندار اسلامشهر برگزار شد، اظهار داشت: امروز کارآفرینان و نخبگان علمی و تحقیقاتی پٰژوهشی افتخار ایران هستند.

 

محسنی بندپی با اشاره به اینکه هر کدام از واحدهای صنعتی معضلی از معضلات اساسی کشور را در واحدهای دانش بنیان در دست پژوهش دارند، گفت: در این جلسه ۶ فرماندار شهرستان‌ های جنوب غربی و غرب استان تهران مسائل و موارد مربوط با اقتصاد مقاومتی و حوزه سرزمینی را بیان خواهند کرد.

 

استاندار تهران بیان داشت: طی سال ‌های ۹۸ و ۹۹ تغییرات خوبی را در شهرک‌ های صنعتی استان تهران شاهد بوده ایم و مصوباتی که در هیأت دولت مصوب شده اند و در شکل گیری اقتصادی مقاومتی شرایطی فراهم شد که اقتصاد شهرک ‌های صنعتی فعال و پویا شوند.

 

وی با اشاره به اینکه با تأمین آب و برق و گاز مورد نیاز شهرک ‌های صنعتی استان تهران پویایی و تحرک خوبی را در شهرک ‌های صنعتی استان تهران شاهد بوده ایم افزود: نرخ بیکاری در سال ۹۷ میزان ۱۲.۲ دهم درصد و در سال ۹۸ میزان ۱۰.۸ دهم و در زمستان سال ۹۹ میزان ۸.۴ دهم شده است و واحدهای راکد فعال شده اند و هم اکنون پویایی و فعالیت را شاهد هستیم.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری مهر

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا