فرمانداری ملارد

پنج طرح تولیدی در ملارد به بهره‌ برداری رسید

پنج طرح تولیدی در شهرستان ملارد در چهارمین روز از ایام الله دهه فجر با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران به بهره‌ برداری رسید.

به گزارش ایرنا، در این مراسم در شهرستان ملارد از ۲ طرح تولید گلخانه گل رز با تولید ۹۰۰ هزار گل شاخه بریده در سال، با اعتبار ۲۲ میلیارد و ۳۹۵ میلیون تومان و اشتغالزایی ۴نفر در روستای مهردشت، تولید غذای حیوانات خانگی با تولید ۲۰۰ تن در سال و اعتبار یک میلیون و ۴۰۰ میلیون تومان با اشتغالزایی مستقیم برای پنج نفر در ناحیه صنعتی دهک بهره برداری شد.

همچنین ۳ طرح تولیدی، مرکز تولید انواع خمیر آماده پخت با تولید سالیانه ۷۵۰ تن و اعتبار چهار میلیارد تومان و اشتغالزایی ۲ نفر در ناحیه صنعتی دهک، شرکت پارس رگولاتور با اعتبار ۳۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی مستقیم ۳۲۰ نفر، تولیدی رنگین کیمیا برای تولید رنگ با اعتبار ۳۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی مستقیم ۶۰ نفر به بهره برداری رسید.  

پس از این مراسم «حشمت اله عسگری» معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با حضور در کارخانه در حال ساخت کاسپین استار به عنوان بزرگترین کارخانه تولید و فراوری لبنیات در خاورمیانه بازدید کرد و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات آن قرار گرفت.

لازم به ذکر است این کارخانه با پیشرفت ۹۸ درصدی و اعتباری بالغ بر ۱۹۰میلیارد تومان در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
ایرنا

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا