شهرداری ملارد

پروژه های تفریحی، ورزشی و فضای سبز شهرداری ملارد افتتاح شد

بعد از ظهر دوشنبه پروژه های تفریحی، ورزشی و فضای سبز شهرداری با حضور عبدالرضا چراغعلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران، سجاد برنجی فرماندار ملارد، حجت الاسلام سید حسین حسینی نوری امام جمعه ملارد و جمعی از مسولان افتتاح شد.

 

شهردار ملارد در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار مهر توجه به حوزه فرهنگی و ورزش، سیما، منظر و فضای سبز شهرداری را یکی از برنامه های مهم برشمرد و در این باره اظهار داشت: انقلاب اسلامی تجلی شکوه حماسه و شجاعت است و امیدوارم همه بتوانیم بهترین استفاده را از این ایام ببریم که در همین راستا افزایش سرانه تفریحی، فضای سبز و ورزشی از اهداف و برنامه های مدیریت شهری بوده است و خوشبختانه تاکنون طرح های مختلف دراین زمینه به بهره برداری رسیده و پروژه های دیگری نیز در دستور کار قرار دارد.

محمد صادق کولیوند اظهار داشت: توسعه امر ورزش و زیر ساخت های ورزشی یکی از عوامل افزایش کیفیت زندگی شهروندان بوده و ورزش لازمه شکل گیری جامعه پویا و با نشاط است و زیرساخت های ورزشی علاوه بر پر کردن اوقات فراغت و ایجاد حس نشاط استعدادیابی جوانان و نوجوانان ملاردی در امر ورزش را شکوفا می کند.

وی ادامه داد: در همین راستا شاهد افتتاح زمین های ورزشی شهیدان شوریابی هستیم که شامل زمین فوتبال, والیبال, چمن مصنوعی و بسکتبال به صورت رو باز است و جمعاً دو هزار ۹۰۰ متر مساحت زمین های بازی با اعتبار ۱۲ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

شهردار ملارد به افتتاح بوستان «یاس» و «دانش» اشاره کرد و افزود: بوستان «یاس» با مساحت شش هزار متر مربع و اعتبار ۱۵ میلیارد ریال افتتاح شد و همچنین بوستان دانش با مساحت ۹ هزار متر مربع با اعتبار ۱۷ میلیارد ریال به بهره برداری رسید امیدواریم که رضایت خاطر شهروندان عزیز را در پی داشته باشد.

بودجه ۱۴۰۰ شهرداری ملارد با رویکرد عمرانی و افزایش سرانه ها تدوین می شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران نیز در این مراسم به اقدامات خوب شهرداری ملارد در حوزه های فرهنگی و ورزشی اشاره کرد و افزود: تامین سرانه های عمومی از وظایف مهم مدیریت شهری است، که این مهم در شهر ملارد توسط شهرداری به خوبی انجام گرفته است.

عبدالرضا چراغعلی ادامه داد: خوشبختانه اقدامات خوبی در تامین فضای سبز و توجه به نشاط اجتماعی و سرانه های فرهنگی و ورزشی در شهر ملارد انجام گرفته که و در بودجه ۱۴۰۰ نیز مطابق مذاکرات اقدامات خوبی در این زمینه در شهر ملارد انجام خواهد گرفت و تداوم خواهد داشت.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری مهر

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا