امام جمعه شهرستان ملارد

وزیر بهداشت به نامه امام جمعه ملارد پاسخ داد

وزیر بهداشت در پاسخ به نامه امام جمعه شهرستان ملارد، گفت: ملالی از شما نیست.

 

سعید نمکی، وزیر بهداشت در پاسخ به نامه حجت ‌الاسلام و المسلمین حسینی‌ نوری، امام جمعه شهرستان ملارد، نوشت: در مطلع کلام مستحضر باشید که اینجانب کوچک ‌ترین شکواییه و یا ملال خاطری از جنابعالی ندارم و امیدوارم با آرامش خیال در کنار مردم شریف و نیازمند آن منطقه دل بسوزانید و ارشاد فرمائید.

 

این اولین بار نیست که جریانی مغرض تلاش می ‌کند تا از پاک ‌دلی و حق طلبی روحانیت، ناجوانمردانه بهره گیرد.

 

به خاطر دارم حدود ۳۵ سال پیش زمانی که مسئولیت دانشگاهی را به ‌عهده داشتم، در نماز جمعه یکی از شهرهای همجوار که امام جمعه فقیدش مردی عارف، دل سوخته و پاک طینت بود دارویی را به مردم نشان داده و ما را متهم به توزیع داروی تاریخ گذشته کرده بود. در اوج شور جوانی و حساسیت بر مشکلات مردم، سریعاً گروهی را برای بررسی اعزام نمودم و متوجه شدم که روحانی عزیزمان، تاریخ تولید را با تاریخ مصرف که ۲ سال بعد بود، اشتباه کرده ‌اند و با جویا شدن بیشتر، دریافتیم که این شیطنت توسط یکی از افراد که به دلیل دست اندازی به بیت المال اخراج شده بود، منتقل شده است.

 

آن روز فضای مجازی و شبکه‌ های اجتماعی نبود و معمولاً خبرها در محل می ‌ماند مع الوصف نزد وی شتافتم و وقتی فتنه‌ انگیزی در تشویش ذهن ایشان را توضیح دادم دقایقی از فرط حسرت گریست که بنده نیز به ‌شدت متأثر شدم. از ایشان تقاضا کردم که من بعد اینگونه موارد را حداقل تلفنی با من و یا همکارانم مطرح فرمایند تا پلیدی نتواند در میان دوستداران نظام و انقلاب، گسست ایجاد نماید.

 

این بار نیز وقتی فرمایشات جنابعالی با افزودن مواردی ماهرانه به کید تشویش اذهان عمومی در فضای مجازی چرخید، بلافاصله از عزیز ارجمندم جناب آقای حاجی علی ‌اکبری تقاضا کردم منعکس فرمائید تا بیشتر مورد سوءاستفاده قرار نگیرد. مع الوصف تطویل در مورد باعث شد تا دل نوشته‌ ای تقدیم رئیس محترم قوه قضائیه کنم. تردید نداشتم که طراحان این فتنه ۲ هدف را دنبال می ‌کنند. اول: تخریب سرباز کوچک نظام و رهبری که علاوه بر فساد ستیزی، این روزها فرماندهی یکی از سهمگین ‌ترین بلایای قرن را به ‌عهده دارد و دوم: تضعیف روحانی دلسوزی که در دفاع از مردم از تریبون نماز جمعه سخن می ‌راند و البته نیک می ‌دانستند که هر ۲ سربازان یک جبهه ‌اند.

 

بنده ایمان دارم که اگر تریبون نماز جمعه که یادگار انقلاب اسلامی در کشور است همواره بر کژی ‌ها و پلشتی ‌ها فریاد برآورد، اگر امامان محترم جمعه پیوسته در دست ‌اندازی به بیت ‌المال جامه بدرند، اگر در مقابل پدیده زشت و موهن آقا زادگی تمام قد ایستادگی شود و اگر … در بسیاری از مواضع از دست ‌اندازی به بیت ‌المال جلوگیری می‌ شود و سفره برای برخی آقا زادگان لاابالی گسترده نخواهد شد.

 

رسالت جنابعالی است تا از کاستی‌ های آن منطقه بگویید، از مسیر قانون فشار بیاورید تا با ابزار قانون دست هر متعرض و آقا زاده ‌ای از سفره محدود بیت‌ المال کوتاه شود و برای مایحتاج فرو دستان مستقر در آن منطقه محروم فریاد بر آورید، اما انتظار برادر کوچکتان نیز زیاد نیست که قبل از هر گونه بیان از آن تریبون با اهمیت با گذشت بیش از چهار دهه از عمر انقلاب اسلامی، صحت ادعای مدعیان را نیز ارزیابی فرمائید.

 

حاشیه تهران از مناطق مغفول مانده کشور است که بنده مصمم هستم تا پایان سال، کاستی ‌های موجود را در نظام سلامت با لطف پروردگار و همراهی همه عزیزان و خیّرین ارجمند جبران کنم.

 

امید است در بازدید آتی از پروژه‌ های منطقه، فرصت زیارتتان حاصل شود.

 

طول عمر با عزت برای جنابعالی و تمامی دلسوزان را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا